Wczytuję dane...

Prezerwatywy Lelo

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szwedzka marka LELO, która pojawiła się w 2003 roku, całkowicie zrewolucjonizowała rynek prezerwatyw na całym świecie. LELO to lider na rynku luksusowych akcesoriów erotycznych, w ostatnich latach – wielokrotnie nagradzany. W 2015 roku marka zdobyła nagrodę ETO Awards, osiągając tytuł najlepszej, luksusowej marki roku (Best Luxury Brand of the Year), a także XBIT Awards, zdobywając tytuł: Pleasure Products Company of the Year. Łącznie firma zdobyła 36 prestiżowych międzynarodowych nagród w dziedzinie designu i wyróżnień branżowych. 

 

LELO – prekursor w nowoczesnej technologii tworzenia prezerwatyw

Przez ostatnie siedem lat firma LELO pracowała nad najbardziej innowacyjnym systemem tworzenia prezerwatyw, który dziś zrewolucjonizował cały rynek seksualny. Nowoczesna, heksagonalna struktura, która tworzy prezerwatywy LELO, to zupełnie nowa klasa przyjemności i bezpieczeństwa. Dzięki takiej konstrukcji, prezerwatywy HEX jeszcze lepiej wyglądają i spełniają swoje zadanie. 

 

Prezerwatywy LELO HEX™ – wyjątkowo cienkie, ale mocne

Dzięki zastosowaniu struktury heksagonalnej, kondomy LELO jeszcze lepiej oddają prawdziwe doznania. Sześciokątna budowa mikrocząsteczek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu członka, a jednocześnie jest tak trwała, że umożliwiła stworzenie jeszcze cieńszych prezerwatyw. Dzięki temu uczucie dyskomfortu po założeniu prezerwatywy jest maksymalnie ograniczone, co wyróżnia produkty marki LELO na tle innych producentów. Opracowanie struktury heksagonalnej jest pierwszą tak znaczącą innowacją, uznawaną na całym świecie za jedno z najważniejszych osiągnięć w technologii produkcji prezerwatyw. 

 

Prezerwatywy LELO HEX™ ORIGINAL wykonane są z lateksu naturalnego, a ich grubość nie przekracza 0,045 mm. Prezerwatywy LELO HEX™ rozmiar uniwersalny, idealnie nadają się dla mężczyzn używających standardowego rozmiaru prezerwatyw. Średnica prezerwatyw LELO HEX™ ORIGINAL ma 54 mm. 

 

W sprzedaży znajduje się również asortyment dostosowany do potrzeb mężczyzn o większych członkach i są to prezerwatywy LELO HEX™ RESPECT XL. To najnowsze prezerwatywy linii HEX™, które powstały z myślą o dużych chłopcach. Ich średnica jest znacznie większa niż przy rozmiarze uniwersalnym, gdyż ma aż 58 mm, a ich długość w porównaniu z LELO HEX™ ORIGINAL została zwiększona o 10 procent. Dzięki temu LELO HEX™ RESPECT XL to jedne z największych dostępnych na rynku prezerwatyw. Z drugiej strony, choć RESPECT XL są o wiele większe od ORIGINAL, zostały wykonane z równie cienkiego materiału co prezerwatywy uniwersalne. Ich grubość nie przekracza 0,045 mm. Dodatkowo obydwa rodzaje prezerwatyw LELO HEX™ są delikatnie nawilżane, co jeszcze bardziej zwiększa komfort ich użytkowania zarówno w odczuciu partnera, jak i partnerki. 

 

Prezerwatywy LELO HEX™ rozmiary:

 • LELO HEX™ ORIGINAL – o średnicy 54 mm

 • LELO HEX™ RESPECT XL – o powiększonej średnicy 58 mm i wydłużone o 10% od LELO HEX™ ORIGINAL

 

  Prezerwatywy LELO HEX™ ORIGINALLELO HEX™ RESPECT XL dostępne są w wyjątkowych opakowaniach, a w każdym z nich znajduje się wedle wyboru: 12 lub 36 ekskluzywnych prezerwatyw. 

   

  Innowacyjna struktura i niezrównana przyjemność

  Najbardziej innowacyjna struktura heksagonalna, która łączy cząsteczki w kształcie sześcianu, jest znacznie trwalsza. Dzięki temu połączeniu, luksusowa linia prezerwatyw LELO HEX™ zapewnia jeszcze więcej bezpieczeństwa i wytrzymałości, oferując przy tym bardziej zmysłowe doświadczenia. 

   

  Struktura lateksu, która uległa całkowitemu przeprojektowaniu, łączy w sobie zaskakująco cienką warstwę i wytrzymałość. Jedna prezerwatywa LELO składa się z 350 heksagonów. Ultracienkie panele w kształcie sześcianów pomagają przekazywać ciepło ciała, co zapewnia kochankom bardziej intymne doznania. Dodatkowo gwarantują znacznie lepsze dopasowanie podczas seksu, a umieszczone od wewnętrznej strony, zmniejszają możliwość ześlizgnięcia. Delikatne nawilżenie neutralizuje zapach lateksu i zmniejsza dyskomfort powodowany przez prezerwatywę podczas stosunku. 

   

  Dzięki ultracienkiej formule prezerwatywy marki LELO znakomicie dopasowują się do kształtu członka. Idealnie gładkie na zewnątrz i teksturowe od wewnątrz. Siateczka stworzona z sześciokątów wygina się i rozciąga, dzięki czemu może bezpiecznie dopasować się do wielu kształtów.

   

  Co więcej, produkty linii LELO HEX™ to pierwsze tak pięknie i stylowo opakowane prezerwatywy.

   

  Tym co wyróżnia markę LELO spośród konkurencji niewątpliwie jest: niezwykły styl, innowacyjność i odkrywanie nowych, lepszych struktur do tworzenia prezerwatyw.