Wczytuję dane...

Prezerwatywy Mister.Size

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Prezerwatywy Mister.Size to marka produktów antykoncepcyjnych, które zyskały popularność dzięki unikalnej koncepcji dostosowania rozmiaru prezerwatywy do indywidualnych wymiarów użytkownika. Zamiast standardowych "małych", "średnich" i "dużych" rozmiarów, Mister.Size oferuje siedem różnorodnych rozmiarów, co pozwala na znacznie lepsze dopasowanie i komfort podczas stosunku seksualnego. Unikalne podejście marki do tematu ochrony zdrowia seksualnego oraz zachowania maksymalnej przyjemności sprawia, że jest to wybór wielu osób na całym świecie. Prezerwatywy te są również wyróżniające się ze względu na jakość materiałów użytych do ich produkcji oraz dbałość o detale.

Prezerwatywy Mister.Size - dlaczego są tak polecane?

Prezerwatywy Mister.Size cieszą się popularnością i pozytywnymi opiniami z kilku powodów:

 

 1. Różne rozmiary: Mister.Size oferuje prezerwatywy w różnych rozmiarach, co pozwala mężczyznom znaleźć odpowiednią opcję, która doskonale pasuje do ich rozmiaru penisa. Dostępność różnych rozmiarów zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas stosowania prezerwatyw.
 2. Dopasowanie: Dzięki różnym rozmiarom prezerwatyw Mister.Size, użytkownicy mogą dobrać produkt, który lepiej dopasowuje się do ich penisa. Odpowiednie dopasowanie prezerwatywy może poprawić komfort noszenia i skuteczność ochrony przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.
 3. Wyjątkowa jakość: Prezerwatywy Mister.Size są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo. Materiały używane do produkcji prezerwatyw są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić maksymalną ochronę i minimalizować ryzyko rozerwania się.
 4. Estetyczne opakowania: Prezerwatywy często są pakowane w estetyczne opakowania, które mogą dodatkowo zachęcać do ich zakupu.
 5. Dostępność w różnych wariantach: Mister.Size oferuje różne warianty prezerwatyw, w tym ultra-cienkie, z dodatkowym smarem lub o różnych kształtach, co pozwala użytkownikom wybrać produkt, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.
 6. Opinie użytkowników: Pozytywne opinie użytkowników, którzy doświadczyli komfortu i skuteczności prezerwatyw Mister.Size, przyczyniają się do ich popularności i polecenia.

 

Jakość i odpowiednie dopasowanie prezerwatyw są kluczowe dla skutecznej ochrony podczas stosunku płciowego. Wybór prezerwatyw, które pasują do rozmiaru penisa i spełniają indywidualne potrzeby, może przyczynić się do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podczas seksu.

Prezerwatywy Mister.Size - jak zakładać prawidłowo?

Zakładanie prezerwatywy wydaje się być prostym zadaniem, ale wymaga prawidłowego wykonania dla skutecznego działania. Poniżej znajdują się instrukcje, jak prawidłowo założyć prezerwatywę Mister.Size:

 

 1. Upewnij się, że penis jest w pełni erekcji: Prezerwatywa powinna być nakładana tylko na pełną erekcję. Zakładanie jej przed osiągnięciem pełnej erekcji może zwiększyć ryzyko jej zsunięcia lub uszkodzenia.
 2. Otwórz opakowanie ostrożnie: Unikaj używania ostrych przedmiotów, takich jak nożyczki czy zęby do otworzenia opakowania - mogą one uszkodzić prezerwatywę.
 3. Załóż na czubek penisa: po sprawdzeniu kierunku zwinięcia, umieść go na górnej części penisa i delikatnie rozwijaj go aż do podstawy.
 4. Usuń powietrze: Upewnij się, że całe powietrze zostało usunięte ze szczytu prezerwatywy po założeniu jej – pozostawione powietrze może zwiększyć ryzyko pęknięcia.
 5. Rozwiń całkowicie: Po umieszczeniu na czubku penisa, delikatnie rozwijaj prezerwatywę aż do podstawy. Jeśli zacząłeś ją zakładać od niewłaściwej strony, musisz wziąć nową – nie przewracaj jej.
 6. Upewnij się, że jest dobrze założona: Prezerwatywa powinna całkowicie pokrywać penis i nie powinna być luźna ani ciasna - oba te czynniki mogą zwiększyć ryzyko pęknięcia.
 7. Po stosunku natychmiast usunąć: Po ejakulacji natychmiast delikatnie wyjmij penis trzymając prezerwatywę przy podstawie.
 8. Wyrzucaj odpowiednio: Prezerwatywy powinny być owinięte w chusteczkach lub papierze toaletowym i wyrzucone do kosza - nigdy nie spłukuj ich do toalety.

 

Pamiętaj o regularnym badaniu swojego rozmiaru prezerwatywy dla bezpieczeństwa i komfortu!

Prezerwatywy Mister.Size - czy są skutecznym zabezpieczeniem?

Prezerwatywy Mister.Size, podobnie jak większość prezerwatyw dostępnych na rynku, są skutecznym środkiem antykoncepcyjnym i zabezpieczającym przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (STI) oraz wirusem HIV, o ile są stosowane zgodnie z zaleceniami i instrukcjami producenta.

 

Oto kilka kluczowych wskazówek dotyczących skutecznego zabezpieczania za pomocą prezerwatyw:

 1. Sprawdź datę ważności: Upewnij się, że prezerwatywy nie są przeterminowane i znajdują się w dobrym stanie.
 2. Odpowiednie dopasowanie: Wybierz odpowiedni rozmiar prezerwatywy, który pasuje do rozmiaru Twojego penisa. Prezerwatywy Mister.Size oferują różne rozmiary, dzięki czemu możesz dobrać produkt, który najlepiej Ci odpowiada.
 3. Nie stosuj dwóch prezerwatyw naraz: Stosowanie dwóch prezerwatyw jednocześnie może zwiększyć ryzyko pęknięcia obu.
 4. Właściwe zakładanie: Zakładaj prezerwatywę ostrożnie i z całkowicie wyprostowanym penisem. Następnie dociskaj końcówkę prezerwatywy, aby zostawić miejsce na ejakulat.
 5. Nawilżenie: Jeśli prezerwatywa nie jest nasączona środkiem nawilżającym, można użyć odpowiedniego lub dostępnego żelu lub lubrykantu na bazie wody, aby zwiększyć komfort noszenia i zmniejszyć ryzyko pęknięcia.
 6. Właściwe wyjmowanie: Po wytrysku, trzymając za końcówkę prezerwatywy, wyjmij penisa z partnerki lub partnera, aby uniknąć wycieku nasienia. Następnie ostrożnie zdejmij prezerwatywę, starając się nie rozlać zawartości.
 7. Napinanie prezerwatywy: Po wyjęciu prezerwatywy napnij ją, aby uniknąć ewentualnego przecieku nasienia.

 

Prawidłowe stosowanie prezerwatyw, zarówno Mister.Size, jak i innych marek, jest skutecznym sposobem na ochronę przed niechcianą ciążą i STI. Jednakże, niewłaściwe stosowanie, uszkodzenia lub niespełnienie innych zaleceń mogą obniżyć ich skuteczność. Ważne jest, aby być odpowiednio poinstruowanym i zachować ostrożność podczas stosowania prezerwatyw, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Prezerwatywy Mister.Size - jak dopasować ich rozmiar?

Dopasowanie rozmiaru prezerwatywy Mister.Size jest ważne, aby zapewnić skuteczne zabezpieczenie i komfort podczas stosunku seksualnego. Oto kroki, które pomogą Ci dopasować rozmiar prezerwatywy:

 

 1. Zmierz rozmiar penisa: Aby dowiedzieć się, jaki rozmiar prezerwatywy jest odpowiedni dla Ciebie, musisz zmierzyć długość i obwód swojego penisa.
 2. Porównaj wyniki z tabelą rozmiarów: Wejdź na stronę internetową firmy Mister.Size lub sprawdź instrukcję na opakowaniu prezerwatyw, aby znaleźć ich tabelę rozmiarów. Porównaj swoje wyniki pomiarów z tabelą, aby ustalić, który rozmiar prezerwatyw jest dla Ciebie odpowiedni.
 3. Wybierz odpowiedni rozmiar: Na podstawie wyników pomiarów i tabeli rozmiarów, wybierz prezerwatywy Mister.Size, które najlepiej pasują do Twojego rozmiaru penisa. Warto wybrać nieco luźniejszy rozmiar niż zbyt ciasny, aby uniknąć ryzyka pęknięcia.
 4. Przyjrzyj się opakowaniu: Opakowanie prezerwatyw Mister.Size zazwyczaj zawiera informacje na temat ich rozmiaru. Upewnij się, że wybrane opakowanie odpowiada wybranemu rozmiarowi.
 5. Testuj prezerwatywę: Przed użyciem prezerwatywy Mister.Size, możesz wykonać test, aby sprawdzić, czy jest ona odpowiednio dopasowana. Oto jak to zrobić: Opuść prezerwatywę na członka i sprawdź, czy nie jest zbyt ciasna ani zbyt luźna. Upewnij się, że prezerwatywa jest równomiernie rozłożona na penisie i nie tworzy fałd. Wypróbuj, czy prezerwatywa nie przesuwa się ani nie zsuwa się podczas ruchu.

 

Dopasowanie prezerwatywy do rozmiaru penisa jest kluczowym krokiem w zapewnieniu jej skuteczności i komfortu noszenia. Odpowiednio dopasowana prezerwatywa pomaga zapobiegać pęknięciom i zwiększa ochronę przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Jak wybrać odpowiednie prezerwatywy Mister.Size?

Wybierając odpowiednie prezerwatywy Mister.Size, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, które pomogą Ci znaleźć produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb. Oto kilka wskazówek:

 1. Rozmiar: Mister.Size oferuje prezerwatywy w różnych rozmiarach, co jest kluczowym czynnikiem. Wybór odpowiedniego rozmiaru jest istotny dla komfortu i skuteczności prezerwatywy. Pomiar penisa jest ważny, aby dowiedzieć się, jaki rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni. Możesz skorzystać z tabeli rozmiarów dostępnej na stronie internetowej firmy lub skonsultować się z personelem sklepu.
 2. Grubość i materiał: Prezerwatywy Mister.Size dostępne są w różnych grubościach i materiałach. Możesz wybrać prezerwatywy cieńsze dla większej czułości lub grubsze dla dodatkowej ochrony. Wybierz także materiał, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy, na przykład lateksowy lub bez lateksowe, jeśli masz na nie uczulenie.
 3. Dodatkowe cechy: Niektóre prezerwatywy Mister.Size mogą mieć dodatkowe cechy, takie jak smak lub środki nawilżające. Jeśli preferujesz takie funkcje, zwróć uwagę na opis produktu.
 4. Zapoznaj się z recenzjami: Przeczytaj recenzje i opinie innych użytkowników, aby dowiedzieć się, jakie doświadczenia mieli z prezerwatywami Mister.Size. To może pomóc Ci w dokonaniu wyboru.
 5. Kup w zaufanym źródle: Kupuj prezerwatywy Mister.Size w zaufanych sklepach lub przez oficjalną stronę internetową producenta, aby mieć pewność, że otrzymujesz autentyczny produkt.

 

Pamiętaj, że wybór prezerwatyw z odpowiednim rozmiarem i cechami może znacznie poprawić komfort i skuteczność ich używania, co jest kluczowe dla bezpiecznego i satysfakcjonującego życia seksualnego.