Wczytuję dane...

Prezerwatywy MY.SIZE

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Prezerwatywy MY.SIZE to innowacyjne produkty stworzone z myślą o komforcie i pełnym bezpieczeństwie podczas zbliżenia. Firma rozumie, że każdy mężczyzna jest inny i potrzebuje produktu dopasowanego do swoich indywidualnych wymiarów. Dzięki szerokiej gamie siedmiu różnych rozmiarów, marka MY.SIZE oferuje prezerwatywy, które gwarantują idealne dopasowanie dla każdego mężczyzny. Wybierając prezerwatywy tej marki, można zyskać pewność maksymalnej ochrony oraz znacznie lepszego komfortu w porównaniu do standardowych prezerwatyw dostępnych na rynku.

Prezerwatywy MY.SIZE - co je wyróżnia?

Prezerwatywy My.Size to rodzaj prezerwatyw, które wyróżniają się dostępnością różnych rozmiarów, co pozwala lepiej dopasować prezerwatywę do indywidualnych potrzeb i komfortu użytkownika. Oto kilka cech wyróżniających prezerwatywy My.Size:

 

 1. Dostępność wielu rozmiarów: Prezerwatywy My.Size są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala znaleźć odpowiednią prezerwatywę dla każdej osoby. W przeciwieństwie do standardowych prezerwatyw, które mają zazwyczaj jeden rozmiar, My.Size oferuje kilka opcji, takich jak XS, S, M, L i XL.
 2. Lepsze dopasowanie: Wybierając prezerwatywę My.Size odpowiedniego rozmiaru, można osiągnąć lepsze dopasowanie i komfort podczas stosunku seksualnego. To może pomóc w zapobieganiu ślizganiu się prezerwatywy lub jej zbytniemu naprężeniu, co z kolei może zwiększyć ochronę i przyjemność.
 3. Wygodne noszenie: Prezerwatywy My.Size są wykonane z elastycznego lateksu lub innych materiałów, które pozwalają na wygodne noszenie i ruchy podczas stosunku seksualnego.
 4. Wysoka jakość: My.Size stawiają na jakość swoich prezerwatyw i poddają je rygorystycznym testom, aby zapewnić skuteczną ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (ChPDP) oraz niechcianą ciążą.
 5. Zgodność z normami europejskimi: Prezerwatywy My.Size spełniają normy bezpieczeństwa i jakości, co stanowi dodatkową pewność dla użytkowników.

 

Warto pamiętać, że dobór odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy ma istotne znaczenie dla zapewnienia skutecznej ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz niechcianą ciążą. Dlatego ważne jest, aby każdy mężczyzna eksperymentował z różnymi rozmiarami, aby znaleźć ten, który najlepiej mu pasuje i zapewni maksymalny komfort i ochronę podczas stosunku seksualnego.

Prezerwatywy MY.SIZE - kiedy warto po nie sięgnąć?

Prezerwatywy My.Size warto sięgać w różnych sytuacjach związanych z aktywnością seksualną, w tym:

 

 1. Podczas stosunku seksualnego: Prezerwatywy My.Size są doskonałym wyborem podczas tradycyjnego stosunku seksualnego. Dostępność różnych rozmiarów pozwala na dopasowanie prezerwatywy do indywidualnych potrzeb i komfortu zarówno dla mężczyzny, jak i partnerki.
 2. Podczas stosunku analnego: Stosowanie prezerwatyw podczas seksu analnego jest ważne, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową i zminimalizować ryzyko infekcji. Prezerwatywy My.Size dostępne są w różnych rozmiarach, co może pomóc w zapewnieniu odpowiedniego dopasowania.
 3. Podczas stosunku oralnego: Chociaż stosowanie prezerwatyw podczas seksu oralnego nie jest tak powszechne, jak podczas innych form kontaktu seksualnego, może stanowić dodatkową ochronę przed niektórymi ChPDP, takimi jak wirusy opryszczki lub HPV.
 4. Podczas używania zabawek erotycznych: Jeśli korzystasz z zabawek erotycznych w trakcie zabawy solo lub w ramach gry wstępnej z partnerem, prezerwatywy My.Size mogą pomóc w utrzymaniu higieny i łatwiejszym czyszczeniu zabawek.

 

Pamiętaj, że bezpieczna i odpowiedzialna aktywność seksualna to kluczowy element dbania o swoje zdrowie i zdrowie partnera.

Prezerwatywy MY.SIZE - jak zakładać?

Zakładanie prezerwatyw My.Size jest ważne, aby zapewnić skuteczną ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i niechcianą ciążą. Oto kroki, które powinieneś podjąć, aby prawidłowo założyć prezerwatywę My.Size:

 

 1. Wyjmij prezerwatywę z opakowania, bądź ostrożny aby nie uszkodzić jej ostrym przedmiotem.
 2. Upewnij się, że penis jest w pełni erekcji. Prezerwatywa powinna być zakładana na sztywnego członka.
 3. Przytrzymaj końcówkę prezerwatywy między palcem środkowym a kciukiem, aby upewnić się że nie ma powietrza wewnątrz - to może spowodować pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku.
 4. Następnie umieść ją na szczycie penisa i delikatnie rozwiń materiał w dół prącia aż do podstawy używając drugiej ręki.
 5. Upewnij się, że prezerwatywa jest prawidłowo założona i nie jest krzywo nawinięta czy ma jakiekolwiek pęknięcia lub uszkodzenia.
 6. Jeśli czujesz dyskomfort lub obciążenie, oznacza to że możesz mieć za ciasną lub za luźną prezerwatywy - MY.SIZE oferuje różne rozmiary, więc wybierz taki, który pasuje najlepiej dla Ciebie.
 7. Pamiętaj aby używać odpowiednio dużo lubrykantu na bazie wody, jeśli tego potrzebujesz – jednak unikaj olejków czy kremów, które mogą uszkodzić lateks.
 8. Po skończonym stosunku trzymaj prezerwatywę u podstawy penisa podczas wycofywania, aby zapewnić że nie zsunie się i nie doprowadzi do wycieku. Następnie ostrożnie ją ściągnij i wyrzuć do śmieci - pamiętaj, prezerwatywy są jednorazowego użytku.

 

Pamiętaj, że prezerwatywy My.Size należy zakładać przed rozpoczęciem jakiejkolwiek aktywności seksualnej, a nie dopiero w jej trakcie. To ważne, aby zapewnić maksymalną ochronę.

Prezerwatywy MY.SIZE - jak dobrać rozmiar?

Dobranie właściwego rozmiaru prezerwatywy My.Size jest kluczowe, aby zapewnić maksymalny komfort, skuteczność oraz ochronę podczas stosunku seksualnego. Oto kroki, które pomogą ci wybrać odpowiedni rozmiar:

 

 1. Zmierz swój penis: Aby dokładnie dobrać rozmiar prezerwatywy My.Size, musisz zmierzyć swój penis. Pomiar powinien być dokładny, aby znaleźć prezerwatywę, która będzie odpowiednio dopasowana.
 2. Mierz obwód penisa: Za pomocą miarki lub linijki zmierz obwód penisa w najszerszym miejscu. To jest zazwyczaj w okolicach środka penisa. Upewnij się, że miarka jest dobrze dopasowana do ciała, ale nie zbyt ciasno, aby nie uciskać penisa.
 3. Mierz długość penisa: Następnie zmierz długość penisa. Rozpocznij pomiar od wierzchołka główki penisa (gdzie prezerwatywa będzie noszona) aż do podstawy.
 4. Skonsultuj się z tabelą rozmiarów My.Size: Po dokonaniu pomiarów, skonsultuj się z tabelą rozmiarów dostępną na stronie internetowej My.Size lub na opakowaniu prezerwatyw. Tabela rozmiarów pokaże, jaki rozmiar prezerwatywy jest najlepiej dopasowany do Twoich wymiarów.
 5. Wybierz odpowiedni rozmiar: Wybierz prezerwatywę My.Size, która najlepiej pasuje do Twoich pomiarów. Pamiętaj, że to rozmiar obwodu penisa jest najważniejszy. Prezerwatywy My.Size są dostępne w różnych rozmiarach, takich jak XS, S, M, L i XL, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie.
 6. Wypróbuj różne rozmiary: Jeśli nie jesteś pewien, który rozmiar jest najlepszy, możesz wypróbować kilka różnych rozmiarów i zdecydować, który jest najbardziej komfortowy i zapewniający odpowiednie dopasowanie.

Prezerwatywa MY.SIZE - czy może pęknąć?

Prezerwatywa MY.SIZE może pęknąć, podobnie jak każda inna prezerwatywa. Szansa na to jest jednak niewielka, jeśli używasz jej prawidłowo. Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić datę ważności prezerwatywy i przechowywać ją w odpowiednich warunkach (np. unikać ekstremalnych temperatur). Ponadto warto upewnić się, że wybierasz odpowiedni rozmiar - prezerwatywy MY.SIZE są znane z oferowania szerokiej gamy rozmiarów dla lepszego dopasowania. Zbyt ciasne mogą pękać łatwiej.