Wczytuję dane...

Prezerwatywy Durex

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Od 80 lat prezerwatywy Durex niezawodnie sprawdzają się w dziedzinie antykoncepcji. Najwyższej jakości materiał wykonania, różnorodność produktów i więcej możliwości wyboru, a także godna zaufania skuteczność. Z tym najczęściej kojarzą nam się kondomy Durex, co na pewno przyczynia się do utrzymania dobrej renomy. Jednak warto wiedzieć, że firma Durex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i z niezwykłą starannością zabiega o ich zadowolenie. Dlaczego prezerwatywy marki Durex cieszą się tak wielkim zaufaniem? Przekonaj się sam. 

 

Bezpieczeństwo: Sprawdzone i poddane testom – co do jednej sztuki!

Kontrolę jakości z wynikiem pozytywnym musi przejść każda, pojedyncza prezerwatywa Durex, która zostanie przekazana do sprzedaży. Dużą wagę przywiązuje się do surowców, które muszą być najwyższej klasy. W dalszym ciągu każdy produkt jest poddawany testom elektronicznym, mającym na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Niepełnowartościowy towar jest oddzielany i przekazywany do utylizacji.

 

Kolejny test wytrzymałościowy, któremu poddawane są prezerwatywy polega na przyjęciu odpowiedniej ilości powietrza. Norma międzynarodowa wynosi 18 litrów powietrza jednorazowo. A jak mają się do tego produkty Durex? Te zdumiewająco przyjmują do 40 litrów powietrza jednorazowo i to bez rozrywania

 

Dalej prezerwatywy poddawane testom jakości, wypełniane są wodą w celu uzyskania pewności, że nie przeciekają. W laboratorium Durex przeprowadza się około dwóch milionów takich testów w ciągu miesiąca. Stąd możemy mieć pewność, że produkty marki Durex oferują najwyższą, możliwą jakość. 

 

Dodatkowo, wszystkie rodzaje prezerwatyw poddawane są standardowym testom dermatologicznym

 

Idealnie dopasowane: Prezerwatywy takie jak Ty.

Poza niezawodnością i bezpieczeństwem, które w laboratoriach Durex znajdują się na pierwszym miejscu, firma zapewnia możliwość wyboru odpowiednich prezerwatyw spośród dziesiątek produktów. Dostosowanie do potrzeb klientów: rozmiaru, grubości i rodzaju materiału oraz w wybranych przypadkach – zapachu czy nawet smaku prezerwatyw, zapewnia marce Durex czołowe miejsce w produkcji prezerwatyw na całym świecie. 

 

Choć jeszcze niedawno używanie prezerwatyw nie oddawało pożądanych doznań podczas stosunku, to dziś odpowiednio dopasowana prezerwatywa potrafi zdziałać cuda. Co więcej, badania wykazują, że dobrze dobrany rozmiar wpływa w znacznym stopniu na odczuwane doznania i na zwiększenie bezpieczeństwa. 

 

Prezerwatywy Durex – Rozmiary

Dobór odpowiedniego rozmiaru prezerwatyw oczywiście zależy od wielkości członka. Prezerwatywy Durex rozmiar uniwersalny to produkty takie jak: Durex Classic, Durex Elite, Durex Pleasuremax czy Durex Extra Safe. Są one przystosowane do członka o długości od 11,5 do 12 cm. Prezerwatywa ma średnicę o wielkości 56 mm i jest to najpopularniejszy rozmiar kondomów Durex.

 

Nieco mniejsze są prezerwatywy Durex Close Fit, odpowiednie dla członka o długości od 10 do 11 cm i średnicy 49 mm. Natomiast rozmiar większy prezentuje produkt Durex Comfort XL, idealny dla członka o długości od 19 do 20,5 cm i średnicy 57 mm. 

 

Prezerwatywy Durex – Rodzaje

Najpopularniejsze i najlepiej dostępne prezerwatywy marki Durex to te z serii Podstawowa Ochrona, czyli Durex Classic, Durex Extra Safe i Durex Comfort XL.

 

Prezerwatywy z serii Intymna Bliskość wyróżniają się wyjątkowo cienką powłoką, która podczas stosunku zapewnia doskonałe odczucia i bezpieczeństwo. Są to produkty takie jak: Durex Invisible dla większej bliskości, Durex Real Feel, Durex Fetherlite Elite, Durex Ultra Thin, Durex Close Fit. W tej serii możemy znaleźć również produkty z dodatkowym nawilżeniem i będą to: Durex Real Feel dodatkowo nawilżane oraz Durex Invisible dodatkowo nawilżane.

 

Dłuższą przyjemność i intensywność zapewniają prezerwatywy przedłużające stosunek. Takie również posiada w swojej ofercie Durex: Durex Intense, Durex Performax Intense, Durex Performa. 

 

Popularnością cieszą się także produkty z serii Radość i Zabawa. Prążków i wypustek wzmacniających doznania seksualne możemy oczekiwać w produktach jak Durex Sensation, Durex Pleasuremax czy Durex Arouser. Odpowiednio prążkowane prezerwatywy z zaskakującym rozmieszczeniem wypustek, potrafią podgrzać atmosferę w sypialni i zwiększyć wzajemne pożądanie partnerów. 

 

W tej serii dostępne są również produkty pokryte lubrykantami, które w zależności od wyboru, mają chłodzić lub rozgrzewać miejsca intymne partnerów, zapewniając tym samym niezapomniane doznania. Durex Pleasuremax Tingling to prezerwatywy pokryte w środku i na zewnątrz specjalnym żelem chłodzącym, a dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania tych prezerwatyw, mają one przyjemniejszy zapach.

 

Drugi rodzaj, Durex Pleasuremax Warming, to prezerwatywy pokryte w środku i na zewnątrz specjalnym żelem rozgrzewającym. Dzięki dodatkowym wypustkom zapewniają niezapomniane doznania, a produkowane tą samą technologią co Durex Pleasuremax Tingling, mają przyjemniejszy zapach.

 

Znane i lubiane kondony z serii Radość i Zabawa to także prezerwatywy Durex Select, które oferują gamę owocowych smaków. Prezerwatywy dostępne są w smakach: banan, jabłko, truskawka i pomarańcza. 

 

Najnowsza seria – Durex Emoji – łączy wypróbowane już produkty Durex z nowoczesnym trendem Emoji. W tej serii dostępne są produktu takie jak: Durex Emoji Strawberry, Durex Emoji Extra Safe, Durex Emoji Performa, Durex Emoji Arouser oraz Durex Emoji Fetherlite Elite.