Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Wyjątkowy smak i doskonałe nawilżenie czekają na Ciebie – poznaj System JO H2O Lubricant Cherry i kup sobie wyjątkowy upominek!

 

System JO H2O Lubricant Cherry to bardzo dobry lubrykant na bazie wody o smaku wiśniowym, który nieprzypadkowo otrzymuje pochlebne opinie zarówno od użytkowników, jak i ekspertów. Przede wszystkim chodzi o jadalne właściwości. Poza tym System JO H2O Lubricant Cherry jest doceniany za zapewnienie doskonałego nawilżenia oraz poślizgu. Lubrykant wiśniowy ma również skład bazujący na roślinnego pochodzenia glicerynie i naturalnych ekstraktach. Nie posiada dodatków pokroju cukru czy sztucznych słodzików! Przy tym jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

 

Proponowany przez nasz sklep System JO H2O Lubricant Cherry można stosować z prezerwatywami i gadżetami.

 

Buteleczka zawiera w sobie 30 ml System JO H2O Lubricant Cherry. Lubrykant wodny o smaku wiśniowym został poddany wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.