Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LoveStim

Lubrykant na bazie wody AQUA ŻEL 150ml to idealny produkt nawilżający, którego głównym zadaniem jest zredukowanie tarcia w czasie stosunku.

 

AQUA ŻEL to lubrykant stworzony przede wszystkim na bazie wody. Dzięki czemu jest bezpieczny dla skóry, doskonale przy tym nawilżając miejsca intymne.

 

Żel wodny łatwo można zmyć, a przy tym nie brudzi ubrań, poprzez pozostawianie na nich nieestetycznych, trudnych do pozbycia się plam. Warto zaznaczyć, że AQUA ŻEL nie obniża skuteczności działania środków antykoncepcyjnych.

 

Jednakże, preparat nie zawiera w sobie środków plemnikobójczych, dlatego nie może być stosowany w żadnym stopniu jako środek antykoncepcyjny.

 

AQUA ŻEL ma bardzo dobrze skomponowany skład, zapewniający produktowi nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania.

 

AQUA ŻEL to bardzo łatwy i praktyczny w użyciu lubrykant, między innymi dzięki umieszczeniu preparatu w bardzo ergonomicznym opakowaniu, co umożliwia jego swobodne dawkowanie.

 

Jak stosować lubrykanty? W celu zastosowania AQUA ŻELU, należy niewielką jego ilość rozprowadzić w miejscu intymnym.

 

Jeśli zastanawiacie się jaki lubrykant wodny wybrać, to w naszym sklepie w każdej chwili możecie otrzymać stosowną pomoc. Ty do nas dzwonisz i przedstawiasz nam sytaucję, a my pomagamy Ci kupić produkt najlepiej do Ciebie pasujący, którego cena będzie dla Ciebie osiągalna.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.