Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Tenga - Wild Lotion lubrykant wodny 170 ml to produkt stworzony przez znanego producenta zabawek erotycznych. Żel ten został stworzony specjalnie z myślą o męskiej przyjemności i jest przeznaczony do stosowania z masturbatorami Tenga, jednak z powodzeniem można go też wykorzystywać do wszelkich innych zabaw.

Świetnie sprawdza się jako towarzystwo dla wszelkiego rodzaju zabawek erotycznych, zwiększając komfort ich wykorzystywania oraz wydatnie potęgując płynącą z tego przyjemność. Krótko mówiąc jest to idealny lubrykant do wibratora, masturbatora kulek gejszy i innych delikatnych zabawek. 

Ponadto, produkt ten może być wykorzystywany podczas stosunków między partnerami, gdzie świetnie sprawdza się jako klasyczny lubrykant. Zapewnia odpowiednią porcję nawilżenia, a ponieważ nie wysycha szybko, można cieszyć się pełną przyjemnością i komfortem. Żel minimalizuje ryzyko otarć czy innych dolegliwości, jakie mogą pojawiać się, gdy nawilżenie jest niedostateczne. Trzeba więc mieć go w swoich zbiorach, zwłaszcza że jego skład jest bezpieczny dla tych wrażliwych okolic oraz dla zabawek wykonywanych z różnych materiałów.

Prócz znakomitych właściwości poślizgowych, które same w sobie mocno potęgują przyjemność, produkt w wersji Wild sprzyja też osiąganiu dużo lepszych doznań. Został stworzony specjalnie w tym celu, by zaspokajać wysokie potrzeby użytkowników, można więc spodziewać się, że przyjemność płynąca z jego użytkowania będzie ogromna. Oczywiście poczują ją nie tylko mężczyźni, ale też kobiety.

Podczas korzystania z niego z zabawkami erotycznymi dla mężczyzn - masturbatorami, produkt ten pozwala na osiągnięcie doznań bardzo bliskich naturalnym. Idealne nawilżenie, jakie zapewnia, potęguje przyjemność oraz sprawia, że korzystanie z zabawki daje złudzenie prawdziwego stosunku.

 Żel wystarcza na długi czas, nawet gdy korzysta się z niego bardzo często, jego wybór jest więc bardzo ekonomiczny i można go polecić wszystkim.

 

Jeśli obawiasz się, że kupisz produkt nieoryginalny, to wiedz, że sklep Świat Doznań od lat współpracuje z oficjalnym dystrybutorem produktów marki Tenga, dlatego znajdziesz u nas je wszystkie, a cena będzie uczciwa. Wybierz wymarzony produkt i kup już teraz!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.