Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Lubrykant AQUAglide 200 ml to niezwykle użyteczny żel intymny, stworzony na bazie wody (co oznacza, że jest bezpieczny nawet przy kilkukrotnym zastosowaniu go w ciągu dnia), pozwalający na skuteczne wyeliminowanie suchości pochwy, uniemożliwiającej odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Jeśli cenisz sobie komfort i wysoką jakość to kup już dzisiaj Lubrykant wodny AQUAglide, tylko w naszym sklepie.

Lubrykant pomaga nie tylko kobietom z suchością miejsc intymnych. Jest idealny dla obu partnerów, którzy chcą czerpać jak najwięcej przyjemności ze swojego pożycia intymnego.

Lubrykant na bazie wody AQUAglide to rozwiązanie idealne nie tylko dla miłośników klasycznych stosunków. Równie dobrze sprawdzi się również w przypadku seksu analnego, stosowania z prezerwatywami, wibratorami, sztucznymi pochwami i innymi zabawkami erotycznymi, jakich na współczesnym rynku jest bardzo wiele.

Dużym atutem produktu jest brak w jego składzie sztucznych składników, które mogłyby się przyczyniać nie tylko do powstawania podrażnień, ale również do pojawienia się ciężkich do usunięcia plam (co ma miejsce w przypadku lubrykantów zawierających w swoim składzie tłuszcze).

Lubrykant nawilżający AQUAglide, to wysokiej jakości produkt, skuteczny i bezpieczny, którego cena nie jest wysoka, mający przy tym mnóstwo zalet, wynikających z jego stosowania.

Przede wszystkim produkt pozwala kobietom na pozbycie się dyskomfortu w czasie uprawiania seksu, wynikającego z nieodpowiedniego nawilżenia miejsc intymnych. Problem ten dotyczy nie tylko kobiet rozpoczynających swoje życie seksualne, ale również tych stosujących terapie hormonalne czy będących w danym momencie w okresie około menopauzalnym.

Bezpieczny, nietoksyczny, bezzapachowy, bardzo wydajny i nieplamiący - to określenia, które są w stanie najlepiej i najtrafniej scharakteryzować produkt, jakim jest lubrykant AQUAglide.

Ten lubrykant wodny daje przyjemne i długotrwałe uczucie nawilżenia, nie pozostawiając przy tym przykrych niespodzianek w postaci plam.

Dodatkowo, żel jest bezwonny, co również zapewnia komfort jego użytkowania, gdyż dodawane do lubrykantów substancje zapachowe często prowadzą do podrażnień miejsc intymnych.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.