Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy żel rozgrzewający 118ml to wysokiej jakości preparat, wyprodukowany na bazie wody. Dzięki temu, jest nie tylko niezwykle skuteczny w swoim działaniu, ale również bezpieczny w stosowaniu, nawet przez osoby mające wrażliwą, skłonną do powstawania podrażnień skórę. Rozgrzewający żel Swiss Navy spełnia wszystkie, nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów, względem lubrykantów poprawiających jakość życia seksualnego.
   
Estetyczna i niezwykle dyskretna butelka pozwala na zabranie ze sobą żelu Swiss Navy w każde miejsce. Produkt nie będzie się rzucał w oczy i przyciągał spojrzeń innych.

Swiss Navy to lubrykant, który nie tylko doskonale nawilża miejsca intymne, ale również dzięki właściwościom rozgrzewającym, znacząco podnosi doznania obu partnerów w sferze seksualnej.

Nadaje się on również do stosowania z wieloma erotycznymi gadżetami oraz prezerwatywami. Swiss Navy to produkt idealny zarówno dla kobiet zmagających się z suchością miejsc intymnych, jak i par, które chcą podnieść satysfakcję ze swojego pożycia intymnego.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Napisz opinię
2015-07-20 22:07:05 - Tamara

Żel doskonale rozgrzewa miejsca intymne, a jednocześnie zapewnia długotrwały poślizg