Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy żel rozgrzewający 118ml to wysokiej jakości preparat, wyprodukowany na bazie wody. Dzięki temu, jest nie tylko niezwykle skuteczny w swoim działaniu, ale również bezpieczny w stosowaniu, nawet przez osoby mające wrażliwą, skłonną do powstawania podrażnień skórę. Rozgrzewający żel Swiss Navy spełnia wszystkie, nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów, względem lubrykantów poprawiających jakość życia seksualnego, przy czym jego cena okazuje się być niska.
   
Estetyczna i niezwykle dyskretna butelka pozwala na zabranie ze sobą żelu Swiss Navy w każde miejsce. Produkt nie będzie się rzucał w oczy i przyciągał spojrzeń innych. Nasz sklep zapewnia dyskrecję.

Kup żel intymny Swiss Navy, bo to lubrykant, który nie tylko doskonale nawilża miejsca intymne, ale również dzięki właściwościom rozgrzewającym, znacząco podnosi doznania obu partnerów w sferze seksualnej.

Nadaje się on również do stosowania z wieloma erotycznymi gadżetami oraz prezerwatywami. Swiss Navy to produkt idealny zarówno dla kobiet zmagających się z suchością miejsc intymnych, jak i par, które chcą podnieść satysfakcję ze swojego pożycia intymnego.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2015-07-20 22:07:05 - Tamara

Żel doskonale rozgrzewa miejsca intymne, a jednocześnie zapewnia długotrwały poślizg