Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

System JO H2O Lubricant to wysokiej jakości preparat na bazie wody, przeznaczony do nawilżania miejsc intymnych podczas stosunku. Formuła oparta na glicerynie roślinnej ma szczególny wpływ na zwiększony poślizg i wydłużone nawilżenie, przekładając się tym samym na zwielokrotnioną przyjemność w momencie zbliżenia. Odpowiednią ilość lubrykantu należy aplikować bezpośrednio na miejsca intymne kobiety przed rozpoczęciem penetracji. Preparat może być również nakładany na penisa partnera. Warto przy tym wspomnieć o możliwości stosowania środka z prezerwatywami, a także zabawkami wykonanymi z plastiku ABS bądź silikonu.

 

Niewątpliwą proponowanego przez markę System JO lubrykantu na bazie wody, dostępnego w naszym sklepie erotycznym, jest brak tłustych plam pozostawionych na bieliźnie bądź pościeli. Ponadto preparat nie klei się do rąk bądź okolic intymnych, a także jest łatwo zmywalny. Opinie naszych klientów potwierdzają również, że doznania stają się zwielokrotnione dzięki stosowaniu lubrykantu, co bezpośrednio oddziałuje na intensywność orgazmu. Preparat marki System JO nie ingeruje przy tym w naturalne środowisko kobiecych okolic intymnych, w związku z czym jest środkiem szczególnie bezpiecznym w stosowaniu.

 

System JO – lubrykant na bazie wody – jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na nadmierną suchość miejsc intymnych przy stosunku. Do przyczyn tego zjawiska zalicza się m.in. przewlekły stres, antykoncepcję hormonalną bądź okres laktacji. Kup lubrykant H2O w atrakcyjnej cenie i ciesz się stuprocentowym nawilżeniem!

 

Skład: Gliceryna, woda (Aqua), guma celulozowa, metyloparaben, propyloparaben

 

Pojemność: 480ml

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.