Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: swede

Świetne urozmaicenie zabaw z drugą połówką czeka na Ciebie – kup Swede Fruity Love Lubricant Black Currant Lime 50 ml!

 

Swede Fruity Love Lubricant Black Currant Lime to profesjonalny lubrykant na bazie wody. Opinie użytkowników jednak przede wszystkim doceniają jego walory smakowe. Tak! Jest to produkt jadalny, który wyróżnia smak czarnej porzeczki i limonki. To nie wszystko, ponieważ skład lubrykanta jest pozbawiony szkodliwych dla organizmu parabenów, a do tego ma neutralne pH.

 

Ten lubrykant smakowy ma atrakcyjną jak za tę jakość cenę. Nasz sklep serdecznie poleca.

 

Oferowany przez nas Swede Fruity Love Lubricant Black Currant Lime może być bez obaw stosowany z silikonowymi gadżetami erotycznymi, a także prezerwatywami. Żel może doskonale urozmaicić grę wstępną, np. w ramach seksu oralnego.

 

Opakowanie zawiera 50 ml Swede Fruity Love Lubricant Black Currant Lime. Ten lubrykant na bazie wody przeszedł liczne testy jakości. Został wyprodukowany na terenie Szwecji.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.