Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Intymne zbliżenie, niezależnie od stażu związku, wymaga odpowiedniego przygotowania. Tylko dzięki niemu będzie ono wystarczająco satysfakcjonujące dla obu stron. Owo przygotowanie zyskuje szczególne znaczenie, kiedy w grę wchodzi użycie rozmaitych gadżetów erotycznych. Ich stosowanie wymaga bowiem odpowiedniego nawilżenia, w postaci właściwie dobranego lubrykantu.

Poszukując wysokiej jakości produktu, warto zwrócić uwagę na preparat wiodącej w tej dziedzinie marki Tenga - Real Lotion lubrykant 170 ml.  

Produkt zapewnia najwyższy komfort użytkowania, już od początku jego stosowania. Stanowi przy tym najbardziej klasyczną wersję preparatu, który zapewnia jednocześnie bardzo przyjemne, głębokie doznania. Czerwona odsłona produktu (Real) daje zatem naturalne odczucie nawilżenia.
Niezwykle gładka konsystencja produktu pozostaje wilgotna na tyle długo, aby spełnić swoje podstawowe zadanie. Już niewielka ilość lubrykantu zapewnia niezbędne wsparcie podczas miłosnych uniesień, dzięki czemu pozwala cieszyć się prawdziwą bliskością partnerów.

Tenga- Real Lotion sprawdzi się nie tylko podczas gry wstępnej, czy stosunku, ale również w połączeniu z różnego rodzaju zabawkami i gadżetami erotycznymi, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Po jego zastosowaniu, dotychczas niedostępne pozycje czy zabawy, mogą stać się osiągalne, nie powodując przy tym przykrego uczucia dyskomfortu.
Lubrykant został zaprojektowany z myślą o użyciu w połączeniu z masturbatorami Tenga, jednak doskonale sprawdza się również z innymi gadżetami erotycznymi.

Produkt jest niezwykle łatwy i przyjemny w aplikacji, zaś jego delikatny zapach potęguje odczuwane doznania. Pozostałości lubrykantu można po użyciu bez trudu zmyć, przy użyciu delikatnych środków myjących.
 
W skład lubrykantu Tenga- Real Lotion wchodzą: woda, gliceryna, sodium polyacrylate, phenoxyethanol oraz paraben. Wymienione komponenty pozytywnie przeszły wymagane testy alergiczne. Dyskretne, a przy tym estetyczne opakowanie nie zdradza jego wyjątkowej zawartości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.