Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Fifty Shades of Grey - Come Alive - lubrykant na bazie wody to preparat dla par, które uwielbiają kiedy ich seks jest ekscytujący i pełen satysfakcji.

Żel sprawia, że przyjemność jest jeszcze większa, a komfort zabaw erotycznych gwarantowany przy każdym użyciu. Dzięki zawartej w preparacie argininie, przepływ krwi będzie intensywniejszy, a doznania podczas stosunku będą jeszcze większe.

Każda para marzy o mocnych doznaniach w trakcie pieszczot - ten żel to zagwarantuje.

Kolejnym bardzo przydanym składnikiem jest mentol, który uprzyjemni doznanie, chłodząc nasze miejsca intymne i delikatnie kojąc. Kropla żelu wystarczy, aby delikatnie móc go wcierać w łechtaczkę.

Lubrykant ten przydaje się do wielu czynności seksualnych, do wielu sposobów penetracji oraz masażów erotycznych. Produkt ten, jak sama nazwa wskazuje, jest częścią kolekcji Fifty Shades of Gray, która została stworzona we współpracy z autorką powieści.

Lubrykant ten, stworzony został na bazie wody. Nie zawiera parabenów, peptydów oraz gliceryny, dlatego możemy być pewni, że nasza delikatna skóra w miejscach intymnych nie ulegnie podrażnieniu.

 

Może być on nakładany również na zabawkę erotyczną, aby stworzyć powierzchnię łagodną i śliską. Produkt zapewnia nawilżenie, które sprawia, że będzie nam przyjemnie, ale również komfortowo.

Nie trzeba używać żelu w dużych ilościach, wystarczy kropla. Jeśli w trakcie poczujemy suchość, można zaaplikować żel ponownie. Produkt można stosować wraz z lateksowymi prezerwatywami.

Produkt ten jest dedykowany dla kobiecych miejsc intymnych, ale może być używamy również przez mężczyzn. Idealnie nadaje się do użytku indywidualnego jak i w parach.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.