Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

CP Female Pheromones to jednocześnie perfumy i feromony, które pozwolą kobietom uwieść i owinąć wokół palca niejednego faceta. Produkt ten pobudza zmysły osób poddanych jego działaniu w sposób bardzo subtelny i naturalny.

Nie jest istotne, jakie masz oczekiwania wobec mężczyzn - dzięki CP Female Pheromones w Twoim otoczeniu znajdzie się ich tylu, że będziesz mogła w nich przebierać i znaleźć tego, który zaspokoi Twoje potrzeby i pragnienia.

Jeśli szukasz miłości, od teraz faceci będą chcieli nosić Cię na rękach.

Pragniesz pikantnego i perwersyjnego romansu? Mężczyźni zaczną szaleć na Twoim punkcie.

Chcesz podnieść temperaturę w Waszej sypialni? Jeżeli kiedykolwiek się tam ochłodziło, od tej chwili może to być jedynie historią.

Marzysz, aby czuć się naprawdę docenioną i potrzebną? Najwyższy czas udowodnić ludziom jak wartościową i niezależną kobietą jesteś.

Do tej pory obawiałaś się rozmów kwalifikacyjnych, spotkań biznesowych czy różnej maści castingów? Teraz, będąc pewną siebie i szanową przez innych, nie musisz stresować się już żadnym z powyższych.

Inwestycja w CP Female Pheromones da Ci pewność, że w końcu staniesz się bezpośrednia, towarzyska i przebojowa. Na imprezach nie będziesz stać z tyłu, nadszedł czas na przejęcie inicjatywy i trzymanie kontroli w swoich rękach. Zarówno na randce czy podczas flirtu, jak i na spotkaniu biznesowym czy imprezie. Zobaczysz, jak bardzo cenią Cię ludzie i szybko uświadomisz sobie swoją ogromną wartość.

Feromony są bezwonne i niemożliwa jest ich identyfikacja - nikt nie jest w stanie ich wyczuć lub zobaczyć, w związku z czym ludzie będą odbierali uwypuklenie Twojego piękna jako coś oczywistego i codziennego. Jedynym bodźcem odczuwalnym dla osób poddanych działaniu tych perfum, jest ich słodka i delikatna nuta zapachowa.

Ich stosowanie jest banalnie proste - wystarczy aplikować je jak zwykłe perfumy, najlepiej w okolicach:
- szyi
- dekoltu
- nadgarstków
- skóry za uszami

Pojemność: 14 ml


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...