Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: VALAVANI s.r.o.

Feromony zapachowe Magnetifico Seduction 30ml dla kobiet są doskonałą propozycją dla Pań, które pragną objąć kontrolę nad otoczeniem.

 

Nie musimy pracować nad swoim charakterem. Perfumy z feromonami dla kobiet dostarczą nam pewności siebie oraz wiary w własne możliwości. Nawet, jeśli jesteśmy wycofane i nieśmiałe, to bardzo szybko zauważymy, że ludzie postrzegają nas inaczej. Wszystko to bezpośrednio kształtuje naszą osobowość. Z naszego wnętrza wydobywa się prawdziwa siła, która dotąd była głęboko skrywana. Trzeba również dodać, że feromony ułatwiają kontakty międzyludzkie. Jest to genialna opcja dla kobiet, które pragną w swoim życiu seksualnych przygód.

 

Jak działają feromony?

 

Produkt Magnetifico Seduction wzmaga napięcie seksualne. Całkowicie zmienia się percepcja mężczyzn - w ich oczach stajemy się o wiele bardziej atrakcyjne. Budzi to pożądania i namiętność. Dzięki feromonom możemy zdobyć mężczyznę, który wcześniej nie był w zasięgu naszych możliwości. To my stajemy się osobami dominującymi. Wyróżniamy się na tle tłumu kobiet. Niezrozumiała siła przyciąga do nas mężczyzn niczym magnes. Rodzi to szacunek, a zarazem zazdrość wśród innych kobiet. W końcu to my będziemy dla kogoś wzorem do naśladowania. Możemy wyjść z cienia i stać się duszą towarzystwa. Feromony Magnetifico Seduction sprawiają, że nic nie ma prawa stanąć na naszej drodze. Szybko wyeliminujemy każdą przeszkodę.

 

Prawdziwa kobieta może objąć całkowitą dominację nad otoczeniem właśnie dzięki feromonom. Warto podkreślić, że wpływają one nie tylko na sferę seksualną. Mogą okazać się przydatne również podczas wielu innych spraw, związanych z np. biznesem, pracą, czy też uczelnią. Dlaczego są one tak skuteczne? Przede wszystkim dlatego, że dają nam zastrzyk pozytywnych emocji. Nie boimy się wyrażać swojego zdania, gdyż odczuwamy aprobatę otoczenia. Z każdym kolejnym razem odczuwamy, że to właśnie my mamy największy wpływ na to, jak zakończy się dana sprawa. Samodzielnie kreujemy rzeczywistość, gdyż mamy możliwość manipulowania otoczeniem. Dzięki feromonom oczarowujemy mężczyzn. Oczywiście nie zawsze zmierza to ku jednemu, jednak chyba każdy ma świadomość, jak działa urok osobisty. Inne kobiety, będą postrzegać nas, jako godne rywalki. Wiele z nich będzie również odczuwać, że przegrywa z nami w przedbiegach. Feromony sprawiają, że przestajemy być przeciętne. Stajemy się ,,jakieś", co bardzo szybko wyczuwa nasze otoczenie.

 

Seria MAGNETIFICO - power of pheromones - ma unikalną kompozycję, która została opracowana na podstawie AT-SC-R FORMULA for woman. Jest to wyjątkowe połączenie substancji, które pomagają zwiększyć atrakcyjność seksualną z punktu widzenia mężczyzn poprzez ich podświadomość i zmysły. Kompozycja ma na celu pomóc kobietom zwiększyć ich poczucie własnej wartości i wzbudzać szacunek wśród kobiet jak i mężczyzn. Cała seria MAGNETIFICO jest od teraz dostepna w naszym sklepie, w ucziwej cenie.

 

Jakie feromony kupić?

 

Pheromone Seduction, Allure i Selection to prawdziwe perfumy EdP. Oznacza to, że zawierają ponad 15% składników zapachowych! Ich trwałość jest naprawdę niesamowita. U konkurencji często możesz przeczytać, że sprzedają perfumy z feromonami dla kobiet, ale z reguły jest to tylko woda toaletowa (EdT) lub woda kolońska (EdC). Uważaj na to co kupujesz za swoje pieniądze!

 

Używasz ich jak klasycznych perfum na szyję, dekolt lub ubranie.


 

Nowoczesny, elegancki, bardzo kobiecy i jednocześnie ostry zapach o mocno kwiatowej aurze. Uwalniające się nuty paczuli i wanilii z pozostałymi akordami tworzą uwodzicielski i zniewalający zapach, któremu nie oprze się żaden mężczyzna.

 

Typ: owocowo - cyprysowy

Głowa: bergamotka, pomarańcza, czarna porzeczka
Serce: róża / jaśmin, konwalia, śliwka
Baza: drewno cedrowe / bursztyn, paczula, wanilia / piżmo

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    30