Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: VALAVANI s.r.o.

Feromony stosowane przez mężczyzn kojarzone są głównie ze zwiększaniem atrakcyjności u płci przeciwnej. Niewiele osób wie jednak o tym, że mają one również inne zastosowanie. Poprzez działanie na podświadomość ludzi, zwiększają szacunek, jakim cieszy się użytkownik feromonów, ale również jego własną pewność siebie. Perfumy z feromonami Magnetifico zostały wyróżnione przez magazyn PLAYBOY w lutowym/walentynkowym wydaniu (2/2018).

 

Wspaniały zapach zawsze pod ręką

Feromony zapachowe Magnetifico Scent, zamknięte w niewielkiej i smukłej buteleczce o pojemności 20 ml to idealne rozwiązanie dla panów, którzy chcą mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie. Rozmiar opakowania pozwoli trzymać je wygodnie w kieszeni, sam przyznasz, że cena za taki komfort i wysoką jakość produktu, jest niewielka. Kup już dzisiaj i przekonaj się na własnej skórze.

 

Unikalne połączenie feromonów i perfum

Perfumy z feromonami Scent opracowane zostały w oparciu o technologię AT-SC-R FORMULA for men. Stanowi ona unikalną kompozycję składników zapewniających najlepsze efekty w oddziaływaniu na zmysły i podświadomość kobiet.

 

Pomaga również zwiększyć poczucie własnej wartości użytkownika oraz sprawić, by otaczający go ludzie okazywali mu większy szacunek.

 

Używanie feromonów polecane jest mężczyznom także w codziennych sytuacjach. Szczególnie tych stresowych, jak rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy, ważne spotkanie biznesowe czy wystąpienie publiczne. Dzięki ich zastosowaniu wzrasta znacznie poczucie pewności siebie, co z kolei zmienia postrzeganie mężczyzny przez innych. Mężczyzna taki staje się w ich oczach bardziej godny zaufania i szacunku.

 

Feromony Secret Scent to nie tylko produkt zwiększający atrakcyjność mężczyzny u płci pięknej. To również doskonałej jakości perfumy. Zawartość składników zapachowych wynosi w nich więcej niż 15%, co oznacza, że stanowią wyjątek wśród obecnych na rynku produktów. Dzięki temu oddziałuje na zmysły kobiet podwójnie. Ponadto można go nosić w dokładnie ten sam sposób, co normalne perfumy. Z pewnością ten starannie skomponowany zapach doda atrakcyjności każdemu mężczyźnie.

 

Skład zapachowy feromonów Magnetifico Secret Scent

Feromony Secret Scent prezentują typ zapachu cytrusowo-drzewny. Został on stworzony przede wszystkim z myślą o mężczyznach nowoczesnych, którzy lubią sięgać po klasykę.
Łączy w sobie nutkę współczesności, jednakże oparty jest na sprawdzonych rozwiązaniach. Kompozycja przywodzi na myśl skojarzenia z perfekcją, elegancją i luksusem. Bergamotka, cytryna, mandarynka, zielone jabłko, lawenda oraz kolendra to ożywcze nuty składające się na serce całej kompozycji. Nuty serca to z kolei jaśmin, róża, paczula, pieprz oraz drewno. Dopełnieniem całości zaś jest baza, na którą składają się: mech dębowy, skóra, amber, piżmo i wetiwer. Są to zapachy typowo męskie, kojarzące się luksusem.

 

Seria MAGNETIFICO - power of pheromones - ma unikalną kompozycję, która została opracowana na podstawie AT-SC-R FORMULA for men. Jest to wyjątkowe połączenie substancji, które pomagają zwiększyć atrakcyjność seksualną z punktu widzenia kobiet poprzez ich podświadomość i zmysły. Kompozycja ma na celu pomóc mężczyznom zwiększyć ich poczucie własnej wartości i wzbudzić szacunek wśród mężczyzn jak i kobiet.

 

Magnetifico Secret Scent – power of pheromones - to praktyczne opakowanie 20 ml, które zawsze możesz mieć przy sobie!

 

Feromony stosuje się podobnie jak perfumy. Najlepiej nakładać je na szyję, za uszami, na nadgarstki oraz zgięcia łokci.

 

Typ: cytrusowo – drzewny

 

Głowa: bergamotka, cytryna, mandarynka, zielone jabłko, lawenda, kolendra
Serce: jaśmin, róża, paczula, pieprz, drewno
Baza: mech dębowy, skóra, ambra, wetiwer, piżmo

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    20