Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: WPJ International

Na całym świecie bywają lepsze i gorsze produkty, tańsze i droższe, unikatowe i powielane przez innych producentów. Możemy śmiało stwierdzić, że pherluxe black, jest w czołówce produktów, które są oryginalną i znakomicie działającą odmianą feromonów.

Produkt pherluxe black, jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy pragną poznać drugą połówkę i mają dość samotnych wieczorów w czterech kątach. Wiedzą, że życie przemija i płynie obok nich. Wiedzą też, że najlepszym sposobem na codzienne dni jest życie w związku, z partnerką, która zawsze jest u boku, na dobre i na złe.
Wybierając ten znakomity produkt, mamy niemal całkowitą pewność poznania dziewczyny/ kobiety, która pod wpływem zapachu tych feromonów będzie lgnęła do nas już od pierwszych chwil. Nad formułą i niesamowitym działaniem pherluxe pracowało wielu specjalistów. Setki, jak nie tysiące prób, pozwoliło na udoskonalenie niemal do perfekcji oddziaływanie tego specyfiku na płeć przeciwną.

Feromony są niesamowitą bronią w walce z samotnością, a ten konkretny produkt, dostępny jest w ciekawej, unikalnej tubie. Cenowo także przystępny na każdą kieszeń. Bardzo praktyczny, poręczny i wydajny. 20 ml starcza naprawdę na wiele użyć i pozwala cieszyć się dosyć długo jego oddziaływaniem.

Dzięki temu produktowi nawet niezbyt atrakcyjny mężczyzna ma szansę poznać kobietę na najbliższą noc, wieczór lub nawet na całe życie. Może być łysy, gruby, bezzębny, chudy, lub pryszczaty. Ten specyfik działa wyjątkowo skutecznie.Nie są to czcze bajki, lecz konkretne, sprawdzone metody, znane na całym świecie.

Pomóżmy sobie, własnym słabościom, ułomnościom i kompleksom. Razem z tym produktem, nasze życie zmieni się o 180 stopni.


 Zapach: JEAN PAUL GAULTIER LE MALE

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób inywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Napisz opinię
2016-01-12 16:29:46 - Matyś

Bardzo fajne feromony przypadly mi do gustu polecam

2016-01-28 10:22:10 - Matyś

Bardzo fajne feromony przypadly mi do gustu polecam

2017-10-15 19:36:47 - Andrzej

Byłem sceptycznie nastawiony, teraz jestem pod wrażeniem. To naprawdę działa!