Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Orgasm Control+ Gel - wyjątkowy żel, dzięki któremu możesz wydłużyć swój seks

Suplement dla mężczyzn, którzy borykają się z problemami z przedwczesnym wytryskiem lub chcą jeszcze dłużej kochać się z partnerką. Dzięki Orgasm Control+ Gel ponownie możesz poczuć dumę, widząc na Jej twarzy ogromną satysfakcję.

  • jeśli chcesz szybciej osiągać silną erekcję,
  • jeśli marzysz o poprawie swojej kondycji seksualnej,
  • jeśli pragniesz mieć większą kontrolę nad momentem wytrysku i dzięki temu wydłużyć czas Waszych stosunków,
  • jeśli zastanawiasz się jak opóźnić wytrysk u mężczyzny w sposób naturalny i komfortowy


Najwyższy czas kupić Orgasm Control+ Gel!

Nie ma sensu czekać na cud, skoro można zrobić ku niemu milowy krok! Odnajdź produkt w naszym sklepie i od teraz będziesz długodystansowcem, którego partnerka całą noc krzyczy w niebogłosy, nie mogąc uwierzyć w to, jak intensywne doznania jej gwarantujesz, a cena tego była tak niska.

Ten niepowtarzalny produkt został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy nie są w stanie cieszyć się długim i satysfakcjonującym stosunkiem. Każdy z nas zasługuje na udane życie seksualne. Dzięki Orgasm Control+ Gel szanse zostały wyrównane!

Jeśli chcesz przyśpieszyć efekty, możesz urozmaicić kurację tabletkami Orgasm Control, co korzystnie wpłynie na jej skuteczność. Pojawiły się również głosy, że warto spróbować połączenia programu Orgasm Control z kuracją powiększającą członka PeniSizer!


SPOSÓB UŻYCIA:
Niewielką ilość żelu należy wmasować w penisa na całej długości, poczekać do całkowitego wchłonięcia i cieszyć się z efektów. Jeszcze lepsze rezultaty można uzyskać poprzez regularne stosowanie preparatu.  

* Należy być świadomym faktu, że suplementy z definicji zakładają działanie o zróżnicowanej intensywności. Wszystko zależy od indywidualnych cech i predyspozycji organizmu danej osoby. Nasza firma nie może zagwarantować osiągnięcia efektów takich samych w przypadku każdego człowieka. Kolor Orgasm Control+ Gel może różnić się nieco od prezentowanego na ilustracjach, nie wpływa to jednak na skład bądź efektywność. Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2017-02-24 08:57:22 - Han

Żel działa delikatnie, a jednocześnie skutecznie. Z jego pomocą naprawdę można wydłużyć czas trwania stosunku i bardziej zadowolić partnerkę.