Wczytuję dane...

Żele na opóźnienie wytrysku i lepszy stosunek

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W jaki sposób kontrolować swój wytrysk?

 

Szybki wytrysk, to coraz częściej pojawiający się problem. Z pomocą przychodzą żele na opóźnienie wytrysku. Doskonała kompozycja składników aktywnych, daje znacznie większe, ale co najważniejsze - coraz skuteczniejsze możliwości kontroli nad wytryskiem. Taka kontrola wytrysku stanowi pewnego rodzaju gwarancję satysfakcji, zarówno ze strony partnera jak i partnerki, z możliwości odbywania zdecydowanie dłuższych stosunków.

 

Jak przedłużyć stosunek płciowy? 

 

Współczesne żele na opóźnienie wytrysku, dostępne na rynku, produkowane są na bazie guarany i kofeiny, które zarówno osobno, jak i w połączeniu wykazują bardzo silne działanie pobudzające i stymulujące.

 

Taki żel sprawdzi się nie tylko przy powstrzymywaniu przedwczesnego wytrysku. Doskonale nada się również do walki z suchością miejsc intymnych partnerów, co ma również ogromy wpływ na poziom ich satysfakcji czerpanej z obywania seksualnych stosunków.

 

Żele na opóźnienie wytrysku w dużej mierze tworzone są na badzie wody, dzięki czemu nie tylko nie pozostawiają trudnych do usunięcia plam, ale również zapewniają optymalny poślizg, zapobiegając przy tym niezbyt komfortowym dla obu partnerów otarciom i podrażnieniom.

 

Problemy z przedwczesnym wytryskiem są dość powszechnym zjawiskiem, bowiem dotyczą nawet 1/3 aktywnych seksualnie mężczyzn. Stosując żele na opóźnienie wytrysku, mężczyźni zyskują szansę na:

-znacznie łatwiejszą, ale co najważniejsze zdecydowanie bardziej efektywną kontrolę czasu trwania stosunku (z czego zadowoleni powinni być oboje partnerzy),
-tak zwany efekt znieczulenia, który pojawia się bez konsekwencji dla  wzwodu,
-możliwość odbycia wielokrotnego stosunku, gdyż przy zastosowaniu żelu, szczególnie jeśli odbywa się to regularnie, męskie narządy płciowe podlegają znacznie szybszej regeneracji po stosunku,
-żele na opóźnienie wytrysku dodatkowo pozwalają na optymalne nawilżenie stref intymnych, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

 

Sekret żeli na opóźnienie wytrysku tkwi przede wszystkim w ich formule. Tylko odpowiednio względem siebie dobrane i skomponowane składniki są w stanie wspomóc osiągnięcie zamierzonego efektu. 

 

Jak opóźnić wytrysk naturalnie?

 

W składach żeli działających efektywnie na opóźnienie wytrysku, najczęściej znaleźć można:

-wyciągi z gurany przyczyniające się do zniwelowania uczucia znużenia, nawet po odbyciu bardzo efektywnego i wymagającego mnóstwa siły stosunku;
-kofeinę, czyli składnik wspomagający wydolność fizyczną organizmu w czasie krótkotrwałego wysiłku. Dodatkowo kofeina jest w stanie zmniejszyć uczucie zmęczenia (to jak mocno obniży zmęczenie zależy przede wszystkim od predyspozycji danego organizmu);
-menthol, który znany jest przede wszystkim ze swoich odświeżających właściwości. Dodatkowo składnik ten działa kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia, a przy tym przyczynia się do wstrzymania rozwoju mikroorganizmów, między innymi dzięki przeciwzapalnym właściwościom;
-olejek peppermint być może nie jest zbyt powszechnie stosowany jako jeden z głównych składników żeli na opóźnienie wytrysku, ale jednak w części produktów się pojawia. Wykazuje on właściwości łagodzące oraz delikatnie znieczulające.

 

Opinie klientów są wyjątkowo pozytywne. Kup i przekonaj się na własnej skórze! Nasz sklep serdecznie poleca. Zachęcić Cię może również niska cena!