Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: VALAVANI s.r.o.

Feromony dla kobiet Magnetifico Scent 20 ml  to produkt o kompozycji, która została doceniona przez światowych ekspertów. Wyróżnia się on unikatowym składem, który wzmaga pożądanie seksualne. Wystarczy niewielka dawka, aby przejąć kontrolę nad mężczyzną.

 

Jak działają feromony?

 

Feromony odpowiadają za wyzwolenie prawdziwej chemii. Podnoszą poziom napięcia seksualnego, dzięki czemu żaden mężczyzna się nie oprze. Kobieta zyskuje bajecznego uroku, co działa na drugą osobę pobudzająco i magnetyzująco. Oczywiście produkt poprawia nie tylko kontakty seksualne. Jego działanie przekłada się na niemal każdy aspekt naszego życia. Feromony dodają pewności siebie, dzięki czemu możemy sięgnąć po wszystko to, czego chcemy. Podkreślają one mocną osobowość, a także pozwalają manipulować otoczeniem.

 

Kobieta staje się nie tylko atrakcyjna, ale również dominująca. Na jej drodze nie ma prawa stanąć żadna przeszkoda. Ludzie traktują ją poważnie, a także zabiegają o jej względy. Są również znacznie bardziej ulegli, co przydaje się np. podczas negocjacji biznesowych, szkolnych egzaminów, czy też rozmów kwalifikacyjnych.

 

Feromony zapachowe dla kobiet Magnetifico Secret Scent zawdzięczają swoje niezawodne działanie nowoczesnej formule AT-SC-R FORMULA for women. To właśnie starannie dobrane składniki są przyczyną tego, że produkt działa niemal natychmiast. Oddziałują one na podświadomość osób znajdujących się w naszym otoczeniu. Możemy świadomie grać na ich zmysłach, tak aby osiągnąć zamierzony cel. Feromony usuwają wszelkie bariery.

 

Nasza pozycja w świecie stanie się ugruntowana. Ludzie przestaną nas ignorować. To właśnie nasze zdanie stanie się dla nich kluczowe. Wystarczy nawet niewielka dawka feromonów, aby stać się duszą towarzystwa. To właśnie one stanowią "to coś" co przyciąga ludzi niczym magnes.

 

Niebanalna kompozycja sprawia, że efekt jest jeszcze lepszy, niż w przypadku produktów o standardowym składzie. Warto mieć feromony zawsze w torebce, tak aby dodać sobie pewności, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Produkt Magnetifico Secret Scent stał się hitem niemal natychmiast po pojawieniu się na rynku. Ciekawym faktem jest to, że został on wyróżniony nawet przez Cosmopolitan.

 

Magnetifico Secret Scent to prawdziwe perfumy zawierające feromony. Nie jest to woda toaletowa. Dzięki temu otrzymujemy ponadprzeciętną trwałość. Nawet malutka buteleczka feromonów wystarczy nam na długi czas. Pamiętajmy, że jednorazowa dawka nie powinna być zbyt duża. Wystarczy jedynie raz spryskać dekolt, nadgarstki, czy też ubrania. Jest to produkt na tyle silny, że nie ma konieczności nakładania dużej ilości.

 

Jakie feromony kupić?

 

Warto dodać, że zbyt duża ilość produktu może przynieść odwrotne rezultaty do zmierzonych. Pamiętaj, że cena prawdziwych feromonów jest zawsze trochę wyższa od produktów, które mają feromony tylko w nazwie. W sklepie Świat Doznań takiego produktu nie kupisz.

 

Zapach perfum jest nieco egzotyczny, jednak świeży. Z pewnością nie jest on przytłaczający, czego z pewnością chce uniknąć większość kobiet. Oznacza to, że produkt może być stosowany zarówno na dzień, jak i na wieczór. Feromony możemy mieć zawsze przy sobie, dzięki podręcznemu i praktycznemu opakowaniu.


 

Typ: kwiatowo - orientalny

Głowa: bergamotka, cytryna, jabłko, brzoskwinia, nuty zielone
Serce: tęczówka, jaśmin, paczula
Baza: bursztyn, mech dębowy, odcienie drzewne, wanilia, białe piżmo

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    20