Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Sex Elixir Premium 100ml - hiszpańska mucha

 


Afrodyzjaki to substancje znane ludzkości od wieków. Najczęściej były one pozyskiwane z roślin lub zwierząt. Do ich używania przyznawali się najwięksi kochankowie w historii, królowie i... królowe. Dzisiaj najsilniejszy z nich jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Stworzony w laboratorium firmy Sexual Health Series!

 

Połączenie nauki i historii
Hiszpańska mucha, znana jest jako silny afrodyzjak już od dawnych czasów. Dawniej był to wyciąg ze sproszkowanych chrząszczy, ściśle określonego gatunku. Rozwój nauki pozwolił odkryć, że to jeden ze związków, katandryna, odpowiada za jego pobudzające właściwości. Ważne jest jednak zastosowanie jej w odpowiedniej ilości, ponieważ w zbyt dużym stężeniu, katandryna staje się silną toksyną.

 

Ulepszona formuła
Afrodyzjak Sex Elixir premium 100ml to nowy, ulepszony następca produktu Sex Elixir. Jest on wynikiem lat badań laboratoryjnych nad stworzeniem bezpiecznej, a jednocześnie skuteczniejszej wersji, popularnej hiszpańskiej muchy.

 

Efektem jest afrodyzjak, który niezwykle pobudza i zapewnia zwiększone odczuwanie satysfakcji seksualnej. Już kilka kropel roztworu, dodane do dowolnego napoju jest w stanie rozbudzić zarówno mężczyznę, jak i jego partnerkę.
Działanie afrodyzjaku opiera się na poprawieniu ukrwienia stref intymnych u obojga partnerów. Skutkuje to przede wszystkim zwiększoną ochotą na łóżkowe igraszki.
Sprawia również, że przeżywane orgazmy są dłuższe i bardziej intensywne. Działanie afrodyzjaku pozwala także na znaczne wydłużenie czasu trwania stosunku seksualnego.
 

Dla kogo przeznaczony jest Sex Elixir premium?
Stosowanie afrodyzjaku - Sex Elixir premium, poleca się przede wszystkim osobom, które chcą zwiększyć przyjemność czerpaną ze zbliżeń intymnych z partnerem. Jej wpływ pomoże przełamać bariery i spełnić najbardziej intymne fantazje seksualne.

 

Jak działa hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha pomaga wzbudzić pożądanie także u osób borykających się z problemem niskiego libido, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki swojemu unikalnemu składowi, kilkukrotnie zwiększa apetyt na seks, jednocześnie podnosząc poziom odczuwanej przyjemności.

 

Sex Elixir premium to również doskonałe rozwiązanie dla małżeństw i związków z długim stażem. Afrodyzjak dodany do napoju pomoże na nowo rozpalić namiętność długoletnich kochanków. Dzięki niemu, pary odkrywają po raz kolejny, jak wiele przyjemności sprawiają łóżkowe igraszki. Udane zaspokajanie apetytu seksualnego wpływa pozytywnie na pozostałe aspekty wspólnego życia.

 

Sposób stosowania Sex Elixir premium
Afrodyzjak nie posiada żadnego smaku ani zapachu, więc może być dodawany do napoju bez ryzyka jego wykrycia. Zaleca się dodanie około 3ml (jedna łyżeczka) do dowolnego napoju, na 30 minut przed planowanym stosunkiem. Pierwszy przypływ pożądania odczuwany jest w krótkim czasie po spożyciu afrodyzjaku.

 

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości suplementy diety, po niskiej cenie - kup Sex Elixir i się o tym przekonaj!

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych zaprzestać stosowania. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2019-10-23 15:26:10 - Ula

Wlałam kropelkę mojemu mężowi do drinka, sobie również. Nie mogłam się nadziwić, jak ciekawie potoczył się wieczór. Seks to u nas ostatnio była rzadkość. Już nie!

2019-11-22 18:23:57 - Ciekawa

Kupiłam!!! Mój facet ostatnio prawie wcale nie ma ochoty - nic mu nie powiem o moim „planie” ciekawe czy zadziała ☺️