Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: RUF France

Nie uwierzysz, jak skuteczne może się okazać uwodzenie zapachem – kup TABOO TENTATION FOR HER i ciesz się ich działaniem każdego dnia!

 

Co to są feromony? Nazywa się tak związki lotne wydzielane przez organizmy. Ich celem jest zwabienie osobnika płci przeciwnej. Obecne na rynku feromony damskie to substancje syntetyczne o większej skuteczności, niż naturalne odpowiedniki.

 

TABOO TENTATION FOR HER to feromony dla kobiet o uwodzicielskim zapachu. Pachnidło zostało w tym przypadku wzbogacone o wyjątkową mieszankę feromonów. Dzięki nim użytkowniczka nie tylko będzie przepięknie pachnieć, ponieważ działanie owych substancji może sprawić, że poczuje się bardziej kobieco, a mężczyźni w jej otoczeniu staną się bardziej zainteresowani jej osobą. W ich mniemaniu osoba stosująca TABOO TENTATION FOR HER będzie godna zaufania i atrakcyjna.

 

Perfumy z feromonami dla kobiet TABOO TENTATION FOR HER posiadają korzenny aromat z nutami imbiru, mahoniu, cytryny, wetywerii i paczuli.

 

Jak działają feromony?

Związki te są odbierane przez węch i narząd nosowo-lemieszowy. Neurony owego narządu natomiast łączą się z obszarami mózgu odpowiadającymi za behawioryzm seksualny.

 

Pudełko zawiera flakonik o objętości 50 ml. Feromony damskie TABOO TENTATION FOR HER przeszły wszystkie wymagane testy jakości. Ich stosowanie jest więc nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne. Te perfumy z feromonami wyróżnia również atrakcyjna jak za tę jakość cena, nasz sklep zaprasza do zakupów!

 

Jak stosować feromony zapachowe TABOO TENTATION FOR HER?

Opinie ekspertów przypominają, że feromony dla kobiet w takiej formie (perfum) powinny być stosowane tak, jak zwyczajne pachnidła. Z tego powodu wystarczy spryskać okolice szyi i dekoltu – powinny wystarczyć około 2-3 psiknięcia. Najsilniejszy efekt powinien utrzymać się około 6 godzin. Nie powinno się używać zbyt wysokich ilości specyfiku, ponieważ może to spowodować efekt odwrotny do zamierzonego, a więc odrzucać zamiast przyciągać!

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50