Wczytuję dane...

Feromony Love And Desire

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Perfumy z feromonami Love&Desire są połączeniem czterech silnych feromonów z wybranymi nutami zapachowymi.

 

Feromony są znane od wielu lat, jednak wyłącznie Love&Desire stosuje jednocześnie cztery z nich, co znacznie potęguje ich działanie.

 

Zawarte w produkcie feromony posiadają niewyczuwalny zapach, jedynym aromatem zauważalnym dla otoczenia będzie kompozycja zapachowa perfum.

 

Perfumy z feromonami Love&Desire produkowane są w wersji zarówno dla kobiet i dla mężczyzn.

 

W Love&Desire dla Pań znajdziemy następujące feromony: Androstenon, Androsteron, Kopuliny i Estratetraenol.

 

Wersja dla Pań, oprócz wymienionych feromonów, zawiera również delikatne i kobiece nuty zapachowe:

•   Podstawa: jaśmin, piżmo, bursztyn

•   Nuta głowy: frezja, liczi

•   Nuta serca: pieprz, jaśmin, imbir, magnolia, mandarynka

 

Z kolei w Love&Desire dla Panów znajdziemy feromony: Androstenol, Androstenon, Androsteron i Androstadienon, a także soczyste i świeże nuty zapachowe:

•   Podstawa: tonka, skóra, tytoń 

•   Nuta głowy: bergamotka, cytryna

•   Nuta serca: anyż gwiaździsty, drzewo gwajakowe, oliwa z kwiatów

 

Na rynku pojawiły się również limitowane wersje Love&Desire Premium Edition z podwójną porcją feromonów w swoim składzie.

 

To unikalne połączenie sprawia, że perfumy Love&Desire są niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Rezultaty, jakich możemy się spodziewać to: wzrost pewności siebie, zwiększenie atrakcyjności seksualnej oraz zdecydowanie większe powodzenie u przedstawicieli płci przeciwnej.

 

Zarówno ich wspaniały, nietuzinkowy zapach, jak i działanie samych feromonów, sprawi, że staniesz się osobą pożądaną w towarzystwie, pozbędziesz się kompleksów i niepewności - w każdej sytuacji życiowej. Dodatkowo otworzysz się bardziej na otaczających Cię ludzi i będziesz wzbudzać ich większe zaufanie.

 

Producent Love&Desire gwarantuje wzrost pewności siebie o 100 procent, wzrost powodzenia u płci przeciwnej o 200 procent, a także zwiększenie atrakcyjności seksualnej o 75 procent.

 

W rankingach perfum z feromonami Love&Desire od wielu lat uzyskuje najwyższe lokaty, co z pewnością wiąże się z satysfakcją ich użytkowników.