Wczytuję dane...

Feromony RUF France

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Firma RUF France, znany producent  feromonów zapachowych, posiada w swojej ofercie preparaty z feromonami zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

•   Feromony SMAK dla Pań

Świeży i niezwykle kobiecy aromat z nutami jabłkowego sadu, wiosennych kwiatów oraz, nieco bardziej śmiałym, połączeniem bursztynu i drzew liściastych. Ta wspaniała mieszanka jest również wzbogacona skutecznymi damskimi feromonami. Niewielkie, 50 ml opakowanie, sprawi, że z łatwością zmieści się do naszej torebki. W delikatny i nienarzucający się sposób podkreślają one naszą kobiecość, wspomagają lepszy odbiór społeczny i zdecydowanie podnoszą samoocenę.                                                                                                                                                                                          

Należy go stosować zawsze wtedy, gdy chcemy poczuć się pewniej, gdy potrzebujemy dodatkowego wsparcia i gdy chcemy wywrzeć dobre wrażenie. Trudny egzamin? Ważna rozmowa z szefem? Spotkanie w klubie? W każdej z tych sytuacji SMAK będzie kobiecym sprzymierzeńcem!

•   Feromony Taboo Sensual dla Pań

Jest kolejnym feromonem zapachowym dedykowanym dla kobiet. Łączy w sobie słodki i balsamiczny zapach Ylang Ylang ze wzbudzającym pożądanie aromatem drzewa sandałowego. W bardzo kobiecym, bladoróżowym pudełeczku czeka na nas wielka siła.        

                                                                    

Jeśli chcesz uwieść mężczyznę, który wpadł Ci w oko, jest to produkt właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci on na większą swobodę, zwiększy pewność siebie, podkreśli Twoje kobiece atuty. Nie ma również lepszego sposobu na to, aby przyciągnąć uwagę mężczyzn.

•   Feromony SMAK dla Panów

Jest to formuła o zniewalająco świeżym zapachu, łącząca w sobie woń jabłkowego sadu, wiosennych kwiatów i drzew liściastych. Ten intrygujący bukiet w kombinacji z zestawem feromonów wzbudzi fascynację wśród kobiet w Twoim otoczeniu. 

                                                                                                   

Pozwoli Ci poczuć się prawdziwym Alfą wśród Twoich kolegów i poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Nowa znajomość, czy długoletni związek - nie ma to znaczenia. SMAK podniesie temperaturę w każdej relacji!

•   Feromony Tabu Sensual dla Panów

Silne feromony dla mężczyzny, który chce wyjść z cienia i zainteresować sobą przedstawicielki płci przeciwnej. W opakowaniu w kolorze miętowym, znajdziemy 50 ml preparatu, który został stworzony w Cannes, stolicy kina europejskiego. Posiada on delikatny, ale bardzo męski zapach.            

             

Poczuj się jak filmowy donżuan, zwiększ swoją atrakcyjność i wzbudź pożądanie wśród kobiet. Producent gwarantuje wzrost pewności siebie i większą swobodę w kontaktach z ludźmi z Twojego otoczenia. Jest to mocna formuła i wystarczy użyć niewielką ilość preparatu, by zachwycić się jego działaniem.

 

 Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International