Wczytuję dane...

Feromony RUF France

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Firma RUF France, znany producent  feromonów zapachowych, posiada w swojej ofercie preparaty z feromonami zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

•   Feromony SMAK dla Pań

Świeży i niezwykle kobiecy aromat z nutami jabłkowego sadu, wiosennych kwiatów oraz, nieco bardziej śmiałym, połączeniem bursztynu i drzew liściastych. Ta wspaniała mieszanka jest również wzbogacona skutecznymi damskimi feromonami. Niewielkie, 50 ml opakowanie, sprawi, że z łatwością zmieści się do naszej torebki. W delikatny i nienarzucający się sposób podkreślają one naszą kobiecość, wspomagają lepszy odbiór społeczny i zdecydowanie podnoszą samoocenę.                                                                                                                                                                                          

Należy go stosować zawsze wtedy, gdy chcemy poczuć się pewniej, gdy potrzebujemy dodatkowego wsparcia i gdy chcemy wywrzeć dobre wrażenie. Trudny egzamin? Ważna rozmowa z szefem? Spotkanie w klubie? W każdej z tych sytuacji SMAK będzie kobiecym sprzymierzeńcem!

•   Feromony Taboo Sensual dla Pań

Jest kolejnym feromonem zapachowym dedykowanym dla kobiet. Łączy w sobie słodki i balsamiczny zapach Ylang Ylang ze wzbudzającym pożądanie aromatem drzewa sandałowego. W bardzo kobiecym, bladoróżowym pudełeczku czeka na nas wielka siła.        

                                                                    

Jeśli chcesz uwieść mężczyznę, który wpadł Ci w oko, jest to produkt właśnie dla Ciebie. Pozwoli Ci on na większą swobodę, zwiększy pewność siebie, podkreśli Twoje kobiece atuty. Nie ma również lepszego sposobu na to, aby przyciągnąć uwagę mężczyzn.

•   Feromony SMAK dla Panów

Jest to formuła o zniewalająco świeżym zapachu, łącząca w sobie woń jabłkowego sadu, wiosennych kwiatów i drzew liściastych. Ten intrygujący bukiet w kombinacji z zestawem feromonów wzbudzi fascynację wśród kobiet w Twoim otoczeniu. 

                                                                                                   

Pozwoli Ci poczuć się prawdziwym Alfą wśród Twoich kolegów i poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Nowa znajomość, czy długoletni związek - nie ma to znaczenia. SMAK podniesie temperaturę w każdej relacji!

•   Feromony Tabu Sensual dla Panów

Silne feromony dla mężczyzny, który chce wyjść z cienia i zainteresować sobą przedstawicielki płci przeciwnej. W opakowaniu w kolorze miętowym, znajdziemy 50 ml preparatu, który został stworzony w Cannes, stolicy kina europejskiego. Posiada on delikatny, ale bardzo męski zapach.            

             

Poczuj się jak filmowy donżuan, zwiększ swoją atrakcyjność i wzbudź pożądanie wśród kobiet. Producent gwarantuje wzrost pewności siebie i większą swobodę w kontaktach z ludźmi z Twojego otoczenia. Jest to mocna formuła i wystarczy użyć niewielką ilość preparatu, by zachwycić się jego działaniem.