Wczytuję dane...

Feromony Sexual Health Series

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony Sexual Health Series, to przede wszystkim eleganckie opakowania, uwodzące zmysły zapachy i specjalnie dobrane związki, które działają zarówno na kobiety jak i na mężczyzn.

 

Producent tych perfum zdecydował się na wprowadzenie na rynek zapachów z feromonami dedykowanych dla obu płci. Cechą charakterystyczną tych produktów są spore pojemności. Zarówno męska jak i damska wersja, to 100 ml pojemności. Mając pod ręką takie wydajne opakowanie zawsze można z niego skorzystać i niemalże natychmiast dodać sobie pewności siebie i seksapilu.

 

Feromony Sexual Health Series, to specjalnie dobrane związki cechujące się dużym stężeniem. Producent szczyci się tym, że skomponowane przez niego zapachy są trwałe, mocne i silne. Wystarczy tylko odrobina perfum zaaplikowana za uszami lub przy nadgarstkach i gotowe. Zmysłowe zapachy będą nam towarzyszyć przez cały dzień, a feromony komponując się z zapachem naszego ciała korzystnie wpłyną na relacje z otoczeniem.

 

Mężczyźni, którzy chcieliby uwodzić i zdobywać kobiety w każdym wieku powinni zwrócić uwagę na męską wersję tego zapachu. Nuty bergamotki, cytryny, anyżu, drzewa gwajakowego oraz tytoniu, to idealna kompozycja. Zapach otula, dodaje pewności siebie i zwraca uwagę. Obok mężczyzny skropionego tymi perfumami nie da się przejść obojętnie.

 

Producent doskonale zdając sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie uwodzą nie tylko mężczyźni, ale także kobiety i dla nich również przygotował zapach nasączony feromonami. W kompozycji można znaleźć między innymi nutę pomarańczy, mandarynkę, jaśmin, bergamotkę oraz wanilię. 

 

Zapachy pochodzące z serii Love&Desire idealnie się ze sobą uzupełniają i korzystnie wpływają na relacje międzyludzkie. 

 Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International