Wczytuję dane...

Feromony Sexual Health Series

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony Sexual Health Series, to przede wszystkim eleganckie opakowania, uwodzące zmysły zapachy i specjalnie dobrane związki, które działają zarówno na kobiety jak i na mężczyzn.

 

Producent tych perfum zdecydował się na wprowadzenie na rynek zapachów z feromonami dedykowanych dla obu płci. Cechą charakterystyczną tych produktów są spore pojemności. Zarówno męska jak i damska wersja, to 100 ml pojemności. Mając pod ręką takie wydajne opakowanie zawsze można z niego skorzystać i niemalże natychmiast dodać sobie pewności siebie i seksapilu.

 

Feromony Sexual Health Series, to specjalnie dobrane związki cechujące się dużym stężeniem. Producent szczyci się tym, że skomponowane przez niego zapachy są trwałe, mocne i silne. Wystarczy tylko odrobina perfum zaaplikowana za uszami lub przy nadgarstkach i gotowe. Zmysłowe zapachy będą nam towarzyszyć przez cały dzień, a feromony komponując się z zapachem naszego ciała korzystnie wpłyną na relacje z otoczeniem.

 

Mężczyźni, którzy chcieliby uwodzić i zdobywać kobiety w każdym wieku powinni zwrócić uwagę na męską wersję tego zapachu. Nuty bergamotki, cytryny, anyżu, drzewa gwajakowego oraz tytoniu, to idealna kompozycja. Zapach otula, dodaje pewności siebie i zwraca uwagę. Obok mężczyzny skropionego tymi perfumami nie da się przejść obojętnie.

 

Producent doskonale zdając sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie uwodzą nie tylko mężczyźni, ale także kobiety i dla nich również przygotował zapach nasączony feromonami. W kompozycji można znaleźć między innymi nutę pomarańczy, mandarynkę, jaśmin, bergamotkę oraz wanilię. 

 

Zapachy pochodzące z serii Love&Desire idealnie się ze sobą uzupełniają i korzystnie wpływają na relacje międzyludzkie.