Wczytuję dane...

Feromony Medica-group (pl)

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szukasz produktu dzięki, któremu podziałasz jak magnes na płeć przeciwną? Dodatkowo chcesz poczuć się bardziej pewny siebie, atrakcyjny i przebojowy? W takim razie mamy coś dla ciebie! Perfumy z feromonami marki Medica Group (pl) zadziałają zniewalająco, na otoczenie w jakim się pojawisz!

 

Producent oferuje perfumy z feromonami zarówno dla Pań i Panów. Pozwól by w twoim związku rozpalił się ogień namiętności. Spraw by wzrok wszystkich skierowany był na ciebie. Feromony przydają się nie tylko podczas wabienia partnera do łóżka. Doskonale sprawdzają się również na spotkanie biznesowe, gdzie dodadzą Ci pewności siebie.

 

Medica Group oferuje perfumy z feromonami Pherostrong dla Niej w eleganckim różowym flakonie z pięknym zdobieniem. Tak właśnie masz się czuć stosując ich produkt dostojnie i atrakcyjnie. W wersji kobiecej, w butelce możemy znaleźć estratetraenol – bezwonny feromon, odpowiadający za pobudzenie psychofizyczne oraz kopuliny – feromon produkowany przez kobietę w czasie dni płodnych.

 

W wersji Pherostrong marki Medica Group dla Niego możemy zobaczyć klasyczną sztabkę, przywodzącą na męską dostojność i prestiż. Jakie feromony ukryte są w tej uwodzicielskiej buteleczce perfum? Androsteron, który wpływa na to jak postrzegają Cię inni mężczyźni. Wyczuwając ten feromon podświadomie darzą Cię większym szacunkiem i autorytetem.  Androstenol dzięki któremu staniesz się obiektem seksualnych zainteresowań Pań i rozpalisz ich fantazję do czerwoności.  Androstenon feromon charakterystyczny dla samców alfa. Staniesz się więc liderem jakim zawsze pragnąłeś być!

 

Nie zależnie od swojej płci sięgnij po perfumy z feromonami marki Medica Group! Poczuj się wyjątkowo i niezależnie. Świat należy do ciebie, nie czekaj więc i sam sprawdź jakie spektakularne wrażenie możesz zrobić, dzięki odrobinie tych wspaniałych perfum.

 

Feromony zaaplikuj zarówno na skórę za uchem, szyję, nadgarstki, ale również pamiętaj o delikatnym skropieniu ubrań, torebki. Pozwól by niesamowita moc feromonów roztoczyła się tam, gdzie jesteś!

 Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International