Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Jak działają feromony? Głównym zadaniem feromonów jest wzbudzanie pożądania u płci przeciwnej. Są to związki chemiczne, naturalnie występujące w zapachu każdego człowieka. Rozwój cywilizacji i ciągle zwiększające się tempo sprawiły jednak, że feromony coraz bardziej znikają z naszego życia. Odpowiedzią na ten problem jest doskonale zaprojektowany produkt, łączący w sobie feromony dla mężczyzn ze świeżym zapachem.

Kontrola w każdej sytuacji
Feromony jednak to nie tylko substancje zwiększające atrakcyjność tego, kto jest stosuje. Wpływają one na podświadomość każdego człowieka obecnego w ich zasięgu. Dzięki temu osoba stosująca feromony jawi się jako bardziej pewna siebie, jako ktoś, kogo trzeba darzyć większym szacunkiem, jako naturalny przywódca.
Dlatego warto stosować feromony także w codziennych sytuacjach, szczególnie tych o podwyższonym poziomie stresu. Dzięki temu znacznie łatwiejsze staną się wszelkiego rodzaju rozmowy kwalifikacyjne, czy biznesowe, a także wystąpienia publiczne.

Feromony  zapachowe PheroStrong Exclussive dla mężczyzn 50ml to produkt polecany zarówno Panom, którzy chcą podnieść swoje umiejętności flirtowania, jak i tym, którzy mają już stałą partnerkę. Tym pierwszym, feromony pomogą pokonać własne ograniczenia, a także uczynią ich atrakcyjniejszymi dla płci przeciwnej. Natomiast tym drugim, pomogą na nowo rozpalić płomień namiętności w długotrwałym związku.

Zapach skrojony dla mężczyzny
Oprócz samych feromonów, perfumy z feromonami PheroStrong Exclussive  to również niezwykły zapach, dopasowany do potrzeb nowoczesnego mężczyzny. Na nuty głowy składają się zapachy kalabryjskiej bergamotki oraz pieprzu. Nuty serca to z kolei paczula, wetyweria, różowy pieprz, elemi, pieprz syczuański, lawenda i geranium.
A wszystko to oparte na drzewnych akcentach cedru, ambroksanu i labdanum. Zapach jest bardzo świeży i zdecydowanie męski.

Dodatkową zaletą tak skonstruowanych feromonów jest to, że można je stosować dokładnie tak samo jak tradycyjnych perfum. Najlepiej jest rozpylić je na szyi, nadgarstkach oraz zgięciach łokci.

 

 

Feromony zawarte w formule:

  • Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn
  • Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
  • Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych mężczyzn oraz katalizator działania pozostałych substancji.
  • Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niż te odpowiedzialne za węch.

 

Nuta zapachowa PheroStrong Excluive for Men

Nuta głowy: kalabryjska bergamotka, pieprz

Nuta serca: paczula, wetyweria, różowy pieprz, elemi, pieprz syczuański, lawenda, geranium

Nuta bazy: cedr, ambroksan, labdanum.

 

Opakowanie: 50 ml

 

Możesz teraz zastanawiać się jakie feromony kupić? W naszym sklepie możesz w każdej chwili znaleźć fachową pomoc w tej kwestii. U nas dla stałych Klientów cena jest jeszcze bardziej korzystna.

 

*Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

  • Pojemność (w ml): 

    50