Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Pherostrong 50ml to niezwykłe feromony zapachowe dla mężczyzn, które zapewnią Ci powodzenie u płci przeciwnej i nie tylko. Jeśli zawsze chciałeś mieć w sobie to "coś" - Pherostrong jest właśnie dla Ciebie.

 

Co to są feromony?

Preparat ten w swoim składzie zawiera wszystkie najważniejsze męskie feromony. Czym są te magiczne składniki? Otóż feromony to lotne związki chemiczne, które wydziela każdy z nas. Mają za zadanie przyciągać odpowiednie partnerki i partnerów, wzbudzać ich ciekawość i pobudzać wyobraźnię.

 

Kompozycja Pherostrong łączy najbardziej znaczące feromony, do których zaliczamy:
*Androstenol - spełnia on rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn;
*Androsteron - wydobędzie on z każdego mężczyzny nutkę dominacji, wzmocni autorytet wśród innych mężczyzn;
*Androstenon - jest feromonem prawdziwego samca alfa;
*Androstadienon - poprawia samopoczucie i podnosi napięcie seksualne kobiet, może jednak wpłynąć negatywnie na samopoczucie innych mężczyzn, obniżając ich peność siebie.
Ta wybuchowa mieszanka sprawi, że staniesz w centrum zainteresowania wszystkich, którzy tylko znajdą się w Twoim zasięgu. Kup już dzisiaj i realizuj swoje plany z niezwykłą łatwością.


 

Jak działają feromony
Na rynku można znaleźć wiele rożnego rodzaju produktów z feromonami dla mężczyzn, ale tylko Pherostrong zapewnia tak kompleksowe działanie. Feromony dla mężczyzn, zawarte w Pherostrong to coś więcej niż wabik seksualny. Mogą one pomóc Ci przełamywać lody, wyjść ze sfery komfortu w całkiem nową strefę przygód i przyjemności.

 

Męskie feromony świetnie pobudzają ciało i zmysły kobiet, więc Twój flirt może wejść na całkiem nowy poziom - Twój zapach będzie zwiastował obietnicę dobrej zabawy, ale i może czegoś więcej.
Jednak Pherostrong nie tylko urozmaici Twoje życie seksualne, ale również pomoże w codziennych obowiązkach i wyzwaniach. Pherostrong po prostu zjednuje w sobie ludzi; będą oni do Ciebie lgnąć niczym pszczoły do miodu, dzięki czemu będziesz mógł z łatwością zawierać nowe znajomości. Doda Ci pewności siebie, a co najważniejsze wydobędzie z Ciebie prawdziwą męskość. Będziesz mógł oczarować ludzi niezależnie od sytuacji, a cena jaką musisz zapłacić, by to wszystko osiągnąć jest niska.

 

 

Jak stosować feromony?

Feromony należy stosować dokładnie tak, jak ulubiony perfum - rozpylić niewielką ilość na górnej części torsu, w okolicach szyi. 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

  • Pojemność (w ml): 

    50