Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

LOVELY LOVERS BeMINE 10 ml FRAGRANCE MAN - skoncentrowane feromony zapachowe dla mężczyzn

   Wyjątkowa kompozycja męskiego zapachu i feromonów o wysokim stężeniu, dzięki której każdy mężczyzna jest w stanie zmienić swój wizerunek, zrewolucjonizować sferę relacji międzyludzkich i wykreować wizerunek fascynującego samca alfa, który jest silny i dominujący.


   Nie wiesz, czy LOVELY LOVERS BeMINE to produkt dla Ciebie? Jest wręcz stworzony, aby Ci pomóc, jeżeli:

   • chcesz stać się bardziej atrakcyjny w oczach kobiet, zwiększając swoje szanse na skuteczny podryw,a cena sukcesu nie gra dla Ciebie roli
   • widzisz potrzebę poprawy swoich kontaktów towarzyskich i chciałbyś ot tak zyskać przychylność ze strony innych ludzi,
   • marzysz o poprawie swojej sytuacji zawodowej i odpowiadałby Ci status charyzmatycznego lidera, z którego zdaniem należy się liczyć,
   • widzisz siebie w roli dominującego samca alfa, pewnego siebie i przebojowego.


    

   Jakie feromony kupić?

    

   Efektywność działania feromonów zależy przede wszystkim od ich koncentracji oraz optymalnych proporcji, która jest pilnie strzeżoną tajemnicą producenta. Finalna nuta zapachowa jest wynikiem połączenia nut drzewnych z kwiatowymi wzbogaconych o akcenty balsamiczne.

    

   Nuty zapachowe BeMINE FRAGRANCE MAN:

   • NUTY GŁOWY: rozmaryn, jaśmin, bergamotka
   • NUTY SERCA: wetyweria, nuty morskie
   • NUTY BAZY: paczula, białe piżmo, drzewo cedrowe

    

   Dzięki silnemu stężeniu feromonów, efekty ich działania są odczuwalne nawet przez 12 godzin po aplikacji. Nie dość, że feromony same w sobie są bezwonne, to dodatkowo specjalnie opracowana formuła gwarantuje brak plam i zabrudzeń. Tego produktu nie czuć, ani nie widać, więc osoby poddane wpływowi LOVELY LOVERS BeMINE są kompletnie nieświadome tego faktu. Kup już  teraz, tylko w sklepie Świat Doznań i przekonaj się, że to naprawdę działa.


   Jak stosować feromony:
   Wystarczy kilka kropel w okolicy szyi i nadgarstków, można zaaplikować również na pościel, czy kołnierzyk.

   Pojemność: 10ml

    

   *Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

   Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

   FEROMONY

   • Feromony zawarte w formule: 

    receptura 'INTENSE Pheromones'

   • Pojemność (w ml): 

    10