Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Naturalne związki zwiększające atrakcyjność zwane feromonami są składnikiem ludzkiego zapachu.

 

Jednakże, zwiększenie tempa życia oraz wpływ rozwijającej się cywilizacji sprawiają, że zaczynają one zanikać.

 

Rozwiązaniem tego problemu jest koncentrat feromonów, którego można używać wraz ze swoimi ulubionymi perfumami. Dodatek feromonów nie tylko zwiększy atrakcyjność każdej kobiety w oczach płci przeciwnej, ale również wpłynie dodatnio na odczuwaną przez nią pewność siebie.

 

Feromony bezzapachowe w codziennym życiu
Wizerunek silnej i pewnej siebie kobiety z pewnością pomaga radzić sobie z codziennymi przeszkodami. Warto więc sięgnąć po PheroStrong - Fragrance Free koncentrat dla kobiet. Produkt zapewni nie tylko zwiększone powodzenie u płci przeciwnej. Feromony oddziałują na podświadomość wszystkich otaczających ludzi. Sprawiają tym samym, że ich użytkowniczka jest postrzegana jako osoba bardziej pewna siebie, której warto zaufać. Używanie feromonów pomaga więc radzić sobie z codziennymi, stresującymi sytuacjami.

 

Podstawowym działaniem feromonów jest jednak oddziaływanie na podświadomość płci przeciwnej. Kobieta, która je stosuje, będzie w oczach mężczyzn zdecydowanie bardziej atrakcyjna, a zwiększona pewność siebie pomoże w prowadzeniu rozmowy. Feromony to także dobry pomysł na ponowne ożywienie długotrwałego związku. Żaden mężczyzna nie oprze się kobiecie używającej feromonów. W naszym sklepie możesz kupić prawdziwy koncentrat feromonów, którego cena jest przystępna.

 

Feromony dla każdej kobiety
Do tej pory najpopularniejszą formą feromonów były te łączone z perfumami. Jednakże, PheroStrong wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientek stworzył bezwonne feromony silnie stężone w małym flakonie. Dzięki temu można używać go, dodając do swoich ulubionych perfum lub dobierając zapach do okazji. Dodatkowo, koncentrat jest zdecydowanie bardziej wydajny w porównaniu do tradycyjnych feromonów. Dzięki temu, czas używania znacznie się wydłuży, a efekt osiągany przy użyciu niewielkiej ich ilości również będzie zwiększony. PheroStrong to produkt dopasowany do potrzeb każdej kobiety.

 

Feromony zawarte w formule:

Estratetraenol – jest związkiem bezwonnym nawet w bardzo dużych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne (w tym seksualne) zarówno samej użytkowniczki jak i innych w jej otoczeniu.

Kopuliny –  wytwarzane przez kobiety, w większej ilości podczas dni płodnych. Służą jako skuteczny wabik seksualny na mężczyzn.

 

Opakowanie: 7,5ml

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    7,5