Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: WPJ International

Jeśli chcesz znaleźć zmysłowego kochanka, który uwolni w Tobie lwicę, albo prywatnego księcia, romantycznego i opiekuńczego, możesz bardzo ułatwić sobie to zadanie dokonując tego małego zakupu. Dzięki feromonom zapachowym Casual Orange podkreślisz swoje piękno, a zachwyceni Twoimi wdziękami mężczyźni zwariują na Twoim punkcie.

Nawet jeśli uważasz się za szarą myszkę i boisz się, że nic nie jest w stanie doprowadzić do metamorfozy, która pozwoli Ci wyjść przed szereg i udowodnić ludziom, jak atrakcyjną i przebojową kobietą potrafisz być, Casual Orange szybko to zmieni. W naszym sklepie mamy dla Cibie rozwiązanie, którego cena jest niska, a skuteczność maksymalna.

Możesz poprawić nie tylko relacje międzyludzkie i zwiększyć powodzenie wśród spragnionych Twoich walorów mężczyzn, ale również korzystnie wpłynąć na swoje życie zawodowe, stając się osobą, która przestaje tylko słuchać, a zaczyna mówić. Już teraz masz możliwość zacząć gromadzić wokół siebie ludzi, zauroczonych Twoją klasą.

Jak działają feromony? W warunkach naturalnych wydzielane są w stosunkowo niewielkich ilościach - stężenie obecne w Casual Orange jest optymalne i subtelnie pomoże zrozumieć mężczyznom jak wiele tracili, nie dostrzegając Cię wcześniej.

Żaden z nich nie zorientuje się, że subtelnie pozwoliłaś mu zauważyć jak piękną kobietą jesteś - feromony same w sobie są bezwonne i niemożliwe do wykrycia.

Jeśli zaś potrzebujesz czegoś, co nieco podniesie temperaturę w Waszej sypialni - nie mogłaś trafić lepiej. Twój mąż błyskawicznie zrozumie, że nadal jesteś tą ognistą kobietą, w której zakochał się jakiś czas temu i spojrzy na Ciebie z pożądaniem, jakim nie obdarował Cię już od dawna.

Zapach Casual Orange przypomina Rush II Gucci.

Pojemność - 50 ml

Sposób użycia - jak zwykłe perfumy. Spryskać okolice szyi, dekoltu, nadgarstków, zgięć łokciowych lub za uszami.

Producent: WPJ International

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    50

Zaloguj się
2016-01-14 19:35:56 - Calisto89

Perfumy z feromonami są dla mnie dobrym zakupem, tworzą nutkę tajemniczości pod przykrywką kuszącego zapachu

2016-01-15 14:04:49 - Nastka

Bardzo ładne opakowanie co do samych fermonów nie mam większych zastrzeżeń, naprawdę bardzo mi się podobają ;-)

2016-01-21 08:55:54 - Nastka

Bardzo ładne opakowanie co do samych fermonów nie mam większych zastrzeżeń, naprawdę bardzo mi się podobają ;-)

2016-05-17 08:52:13 - Lora

Poprawiają samopoczucie kobiety, która je stosuje i przyciągają mężczyzn. Rewelacyjny zapach.

2016-06-30 16:05:36 - Goś

Koniec z szarą myszką. Niby niewielki dodatek, którego nie widać, a jednak feromony naprawdę działają. Polecam spróbować i odmienić swoje życie.

2017-03-16 22:18:20 - Lucja

Bardzo delikatny zapach, ale o niezłym działaniu. Pojemność taka akurat, a aplikacja bardzo wygodna. Brawo.