Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Jeśli chcesz poczuć się jeszcze bardziej męsko, pewnie siebie, czy też wyróżnić się z tłumu innych, przeciętnych mężczyzn - perfumy z feromonami Pherostrong są właśnie dla Ciebie. Kup już teraz i przekonaj się ile nowych możliwości otrzymasz za tę niewielką cenę.

 

Co to są feromony i jak działają? Oszałamiaj, pobudzaj, przyciągaj

 

Pherostrong to skoncentrowana kompozycja najbardziej męskich feromonów. Feromony to lotne związki chemiczne, odpowiadające za przyciąganie płci przeciwnej, to swego rodzaju wabiki. Pherostrong 15ml to środek, w którego skład wchodzą:

  • Androstenol - jest to feromon, który doda Ci młodzieńczej witalności, jest to atraktant seksualny wobec kobiet i repelent wobec mężczyzn;
  • Androstenon - ukazuje Twoją dominację i męską siłę;
  • Androsteron - sygnalizuje innym mężczyznom Twój autorytet, dzięki niemu zyskasz większy szacunek;
  • Androstadienon- ma wpływ głównie na kobiety, poprawia im nastrój, uspokaja je i znacznie podnosi libido.

 

Zadaniem tych męskich feromonów jest nie tylko zainteresowanie partnerki, ale również zatrzymanie jej na dłużej. Feromony dla mężczyzn to coś, bez czego trudno się obejść. Pherostrong pomoże Ci nawiązywać nowe znajomości, ale i poprawi te już wcześniej zawarte. W pracy dzięki niemu poczujesz się pewniej, będziesz roztaczał aurę profesjonalizmu z lekką domieszką dominacji, sygnalizując innym, że jesteś prawdziwym samcem alpha. Będziesz wzbudzał zainteresowanie, staniesz się swego rodzaju centrum życia towarzyskiego, będziesz przyciągał ludzi. Pherostrong zawiera feromony dla mężczyzn, dzięki którym ubarwisz swoje życie erotyczne - twoja partnerka na pewno doceni zwiększoną ilość feromonów, dla których kobiety tracą głowę. Feromony te zniewalają zmysły i mogą sprawić, że przeżyjecie wspólnie niezapomniane, namiętne chwile.

 

Feromony na co dzień
Pherostrong jako skoncentrowana dawka feromonów może być używany codziennie jako towarzysz zwykłych wyzwań, które czekają na Ciebie w tygodniu pełnym pracy. Feromony dla mężczyzn to nie tylko sposób na uwodzenie, choć i na tym polu świetne się sprawdzają - zapewnią Ci niezliczoną ilość rzucanych w Twoim kierunku spojrzeń, marzących o Tobie kobiet, ale i pomogą w zwykłych kontaktach międzyludzkich. Pherostrong zadba o Twoje potrzeby w każdej sytuacji.

 

Jak stosować feromony?

Feromonów używa się dokładnie tak samo, jak ulubionego pachnidła - należy nanieść niewielką ilość na skórę i cieszyć się efektem. 

 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon

  • Pojemność (w ml): 

    15