Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN

Orgasm Control spray został stworzony by opóźniać wytrysk.

 

Jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem lub chcesz jeszcze bardziej wydłużyć stosunek z partnerką, to powinieneś przyjrzeć się grupie produktów renomowanej firmy Sexual Health Series. Produkty Orgasm Control w niezawodny sposób wpływają na powstrzymanie ejakulacji, a dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego możesz czuć się całkowicie bezpieczny.

 

Poddaj się programowi Orgasm Control i pozbądź się strachu przed łóżkową porażką!

 

Studia przypadków wykazują, że gdy pacjenci łączą regularną i konsekwentną suplementację przy użyciu Orgasm Contro 60 tabletek z zewnętrznym działaniem żelu lub sprayu, Orgasm Control wynagradza ich starania, przyspieszając i potęgując efekty programu w porównaniu z osobnym stosowaniem każdego z elementów.

 

Zalety płynące z poddania się programowi Orgasm Control:

  • szybsze i twardsze erekcje

  • ogólna poprawa kondycji seksualnej

  • podczas regularnego stosowania długość stosunków ulegnie wydłużeniu

 

program Orgasm Control

 

Po co czekać na efekty? Lepiej mieć wszystko od razu!

 

Wykorzystaj efekt synergii i popraw wszystkie aspekty sprawności seksualnej JEDNOCZEŚNIE! Doświadczeni użytkownicy polecają połączenie programu Orgasm Control poprawiającego ogólną sprawność seksualną oraz opóźniającego wytrysk z kuracją powiększającą członka PeniSizer.

 

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać penisa 2 do 5 razy ( 1 - 2 ml). Ewentualne zmętnienie substancji płynnej nie zmniejsza skuteczności preparatu.Przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu. Po pierwszym otwarciu opakowania nie stosować dłużej niż 12 miesięcy.

 

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

Zawartość: 15 ml

 

Skład: Woda, Gliceryna, Laureth-9, Alkohol Denaturowany, Glikol Kaprylowy, Alkohol, Owies Zwyczajny, Dziurawiec Zwyczajny, Mentyl PCA.

 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów.

** produkt może nieznacznie różnić się kolorem, od tego prezentowanego na fotografiach, co nie jest w żaden sposób związane z osłabieniem jego działania, czy zubożeniem składu

Napisz opinię
2015-05-21 06:40:54 - zadowolony

początkowo nie wierzyłem, że może się sprawdzić. Ale kupiłem raz i wiem, że na pewno powtórzę zakup

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...