Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Orgasm Control spray został stworzony by być dla Ciebie najlepszą odpowiedzią na pytanie jak opóźnić wytrysk szybko i bezboleśnie?

 

Zauważasz u sibie przedwczesny wytrysk, zastanawiasz się czy potrzebne będzie leczenie? Zdaje się, że w naszym sklepie znajdziesz odpowiedź. Orgasm Control spray to najlepszy wybór jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem lub chcesz jeszcze bardziej wydłużyć stosunek z partnerką, to powinieneś przyjrzeć się grupie produktów renomowanej firmy - Sexual Health Series. Produkty Orgasm Control w niezawodny sposób wpływają na powstrzymanie ejakulacji, a dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego, możesz czuć się całkowicie bezpieczny, a cena Twojego komfortu nie jest wysoka.

 

 

Zalety płynące z zakupu Orgasm Control:

  • szybsze i twardsze erekcje

  • ogólna poprawa kondycji seksualnej

  • podczas regularnego stosowania długość stosunków ulegnie wydłużeniu

 

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać penisa 2 do 5 razy ( 1 - 2 ml). Ewentualne zmętnienie substancji płynnej nie zmniejsza skuteczności preparatu. Przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu. Po pierwszym otwarciu opakowania nie stosować dłużej niż 12 miesięcy. Używany regularnie może dać dłuższe efekty. 

 

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

Zawartość: 15 ml

 

Skład: Woda, Gliceryna, Laureth-9, Alkohol Denaturowany, Glikol Kaprylowy, Alkohol, Owies Zwyczajny, Dziurawiec Zwyczajny, Mentyl PCA.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Produkt może nieznacznie różnić się kolorem, od tego prezentowanego na fotografiach, co nie jest w żaden sposób związane z osłabieniem jego działania, czy zubożeniem składu. Przed użyciem nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2015-05-21 06:40:54 - zadowolony

początkowo nie wierzyłem, że może się sprawdzić. Ale kupiłem raz i wiem, że na pewno powtórzę zakup