Wczytuję dane...

Feromony NU LIFE

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Marka Nu Life KG od wielu lat nie oddaje palmy pierwszeństwa na rynku feromonów. Jak przystało na lidera, posiada w swojej ofercie fantastyczne produkty. Zestawami dedykowanymi dla kobiet są: Pheromax Woman i Pheromax Woman Oxytrust. Oczywiście firma może poszczycić się również doskonałymi produktami dla mężczyzn: Pheromax Man i Pheromax Man Oxytrust.

 

•   Pheromax Woman

     W ekskluzywnym srebrzystym flakoniku znajdziemy doskonale działające feromony w wysokim stężeniu – 0,035%. Połączono w nim działanie trzech feromonów: Kopuliny (1,8mg), Androstenolu (1,8mg) i Estratetraenolu (0,9mg). Działanie tego zestawu określane jest przez wielu użytkowników jako oszałamiające i niedające się porównać z niczym innym.  

                                                                                                                                                  

Czego więc możemy się spodziewać? Z pewnością efektów, które pojawią się u nas samych natychmiast po pierwszym zastosowaniu: poczucia swojej wysokiej wartości, swobody w kontaktach interpersonalnych i niesamowitego seksapilu. Reakcje innych osób: ogromny wzrost zainteresowania,  i to zarówno na codziennym gruncie towarzyskim, jak i w relacjach damsko - męskich. Mężczyźni zauważą w nas pociągającą kobietę, a nasze koleżanki będą chciały spędzać z nami więcej czasu.

 

•   Pheromax Woman Oxytrust

    Nu Life KG poszła o krok dalej i udoskonaliła swój niesamowity produkt. Standardową wersję Pheromax wzbogaciła dodatkiem Oksytocyny. Jest to substancja wpływająca na zwiększenie poziomu zaufania do osoby, która ją stosuje. Tak więc działa nie tylko w sferze erotycznej, ale także w codziennym życiu np. zawodowym.

 

•   Pheromax Man

    Super mocny zestaw feromonów dla mężczyzn pragnących błyszczeć w każdym towarzystwie.                                                                                            

W jego fantastycznym składzie znajdziemy: Androstenol (2.0 mg), Androstenon (1.8mg ) oraz Androstadienon (1.2mg). Tak skomponowana formuła wpływa z niespotykaną mocą na kobiety, w Twoim towarzystwie stają się one skłonne do flirtu, wyluzowane i postrzegają Cię jako pociągający obiekt seksualny.

 

•   Pheromax Man Oxytrust.

    Podobnie jak to ma miejsce w zestawie dla kobiet, również wersja dla Panów, oprócz standardowego składu, posiada dodatek Oksytocyny. Najlepsze możliwe połączenie: świetnie skomponowane feromony i neuropeptyd wyzwalający większe zaufanie do użytkownika tego zestawu!