Wczytuję dane...

Feromony NU LIFE

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Marka Nu Life KG od wielu lat nie oddaje palmy pierwszeństwa na rynku feromonów. Jak przystało na lidera, posiada w swojej ofercie fantastyczne produkty. Zestawami dedykowanymi dla kobiet są: Pheromax Woman i Pheromax Woman Oxytrust. Oczywiście firma może poszczycić się również doskonałymi produktami dla mężczyzn: Pheromax Man i Pheromax Man Oxytrust.

 

•   Pheromax Woman

     W ekskluzywnym srebrzystym flakoniku znajdziemy doskonale działające feromony w wysokim stężeniu – 0,035%. Połączono w nim działanie trzech feromonów: Kopuliny (1,8mg), Androstenolu (1,8mg) i Estratetraenolu (0,9mg). Działanie tego zestawu określane jest przez wielu użytkowników jako oszałamiające i niedające się porównać z niczym innym.  

                                                                                                                                                  

Czego więc możemy się spodziewać? Z pewnością efektów, które pojawią się u nas samych natychmiast po pierwszym zastosowaniu: poczucia swojej wysokiej wartości, swobody w kontaktach interpersonalnych i niesamowitego seksapilu. Reakcje innych osób: ogromny wzrost zainteresowania,  i to zarówno na codziennym gruncie towarzyskim, jak i w relacjach damsko - męskich. Mężczyźni zauważą w nas pociągającą kobietę, a nasze koleżanki będą chciały spędzać z nami więcej czasu.

 

•   Pheromax Woman Oxytrust

    Nu Life KG poszła o krok dalej i udoskonaliła swój niesamowity produkt. Standardową wersję Pheromax wzbogaciła dodatkiem Oksytocyny. Jest to substancja wpływająca na zwiększenie poziomu zaufania do osoby, która ją stosuje. Tak więc działa nie tylko w sferze erotycznej, ale także w codziennym życiu np. zawodowym.

 

•   Pheromax Man

    Super mocny zestaw feromonów dla mężczyzn pragnących błyszczeć w każdym towarzystwie.                                                                                            

W jego fantastycznym składzie znajdziemy: Androstenol (2.0 mg), Androstenon (1.8mg ) oraz Androstadienon (1.2mg). Tak skomponowana formuła wpływa z niespotykaną mocą na kobiety, w Twoim towarzystwie stają się one skłonne do flirtu, wyluzowane i postrzegają Cię jako pociągający obiekt seksualny.

 

•   Pheromax Man Oxytrust.

    Podobnie jak to ma miejsce w zestawie dla kobiet, również wersja dla Panów, oprócz standardowego składu, posiada dodatek Oksytocyny. Najlepsze możliwe połączenie: świetnie skomponowane feromony i neuropeptyd wyzwalający większe zaufanie do użytkownika tego zestawu!

Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International