Wczytuję dane...

Feromony Miyoshi Miyagi

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony to substancje wytwarzane przez zwierzęta w celu przekazywania informacji o gotowości seksualnej. Feromony nie tylko ułatwiają nawiązanie seksualnej więzi, ale także wspomagają kontakty codzienne, relacje służbowe. spotkania towarzyskie. To substancje bezzapachowe, które oddziałują na receptory znajdujące się przed przegrodą nosową. 

 

Feromony Miyoshi Miyagi to najwyższej jakości formuły skierowane do kobiet oraz do mężczyzn. Marka Miyoshi Miyagi stworzyła unikatowe linie zarówno samych feromonów, jak i połączeń z perfumami:

•   Next "X"

•   Pure Next

•   Allure&More

•   Instinct

•   Pure

 

Linia Next "X" to połączenie feromonów i perfum. MM Next „X” WOMEN to zapach czarnej porzeczki w połączeniu z frezją i różami, z nutą wanilii, paczuli, ambroxanu. Stężenie formuły feromonu wynosi 1,91 mg/1 ml, zaś trwałość 2-3 psiknięć to 6-8 h. MM Next „X” MEN to zapach energicznego grejpfruta, pomarańczy, oraz mięty z wyczuwalnym cynamonem, pikantnymi nutami, oraz różą. Stężenie formuły feromonu wynosi 1,95 mg/1 ml, zaś trwałość 2-3 psiknięć to 6-8 h.
Perfumy z feromonami występują w pojemnościach 2,4 ml oraz 80 ml. 

 

Seria MM Next Pure to naturalne perfumy bezzapachowe wzbogacone w feromony. Dzięki takiej formule możliwe jest stosowanie swoich ulubionych perfum, i aplikowanie feromonów z tej linii.

 

Allure&More to linia składająca się z trzech rodzajów perfum, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. MM Next Allure&More Blank WOMAN to urzekający, świeży zapach dla kobiet harmonijnych, lubiących naturę z nutami gruszki, guajawy, konwalii i kwiatu Tiare. MM Next Allure&More Rose WOMAN to formuła skierowana do kobiet aktywnych, lubiących zapach granatu, czerwonej porzeczki, frezji, fiołka. MM Next Allure&More Rouge WOMAN to zapach dla pewnych siebie kobiet, lubiących niebanalne połączenia nut zapachowych taki jak liść mandarynki, kwiat mimozy, jaśminu, wanilii i bobu tonka. 

 
MM Next Allure&More Bleu MEN to wyraz zapachu współczesnego mężczyzny, z nutami cytrusowymi, przełamanymi liściem laurowym, jaśminem, ambrą. MM Next Allure&More Noir MEN to bardzo silna, męska i mocna formuła opierająca się na anyżu, mandarynce, cedrze, w połączeniu z różą i oliwką. MM Next Allure&More Vert MEN to perfum skierowany dla optymistów lubiących przygodę, gdzie w bazie zapachowej wyczuwa się zielone jabłko, likier

 

Feromony Miyoshi Miyagi serii Instinct to występujące w dwóch formach formuły: w atomizerze o pojemności 50 i 15 ml, oraz 5 ml roll-on. Zapach stworzony wyłączeni dla mężczyzn opiera się na lukrecji, zamszu, mandarynce, kolendrze oraz liściach fiołka, z nutą wanilii. 

 

Formuła feromonów Miyoshi Miyagi z serii Pure dla kobiet i mężczyzn to substancje feromonowe bez perfum, dzięki czemu można je łączyć ze swoimi ulubionymi zapachami. Występują w formie atomizera 50 ml, 15 ml, oraz 5 ml roll-on. 

 

Feromony Miyoshi Miyagi to gwarancja udanych relacji międzyludzkich, wspaniałych przygód oraz przyciągania rzeszy ludzi do siebie w naturalny sposób. 

 Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International