Wczytuję dane...

Feromony Chakra

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony Chakra to unikatowy produkt przeznaczony dla mężczyzn. Nazwa tych feromonów pochodzi z języka japońskiego i oznacza centrum energetyczne, transformator energii. Chakra posiada przepiękny aromat o orientalnej nucie, bardzo męski i seksowny.  W eleganckim, czerwono - czarnym opakowaniu, znajdziemy zestaw feromonów o niesamowitej sile działania. Chakra posiada bardzo duże stężenie feromonów, bo ponad 7 mg na 10 ml, co powoduje, że jest to produkt o najwyższej jakości wśród produktów na rynku feromonów.

Oczywiste jest, że wysoka jakość Chakry ma bezpośrednie przełożenie na jej skuteczność.

Feromony zastosowane w tym produkcie to cztery nowe feromony pochodzące z Chin, o nazwach objętych tajemnicą handlową, a także trzy doskonale znane już na rynku feromony: Androsteron, Androstenon i Androstenol.

 

Działanie feromonów:

 

•   Androsteron - feromon samca Alfa, umacnia Twoją pozycję wśród innych mężczyzn w Twoim otoczeniu, a także przyciąga uwagę kobiet

•   Androstenon - feromon agresji i dominacji, sprawia, że kobiety widzą w Tobie atrakcyjnego partnera

•   Androstenol - feromon przełamywania lodów, wpływa pozytywnie na reakcje międzyludzkie, wywołuje życzliwość i serdeczność

 

Feromony Chakra możesz stosować zarówno na co dzień, do pracy, na spotkania towarzyskie - wszędzie tam, gdzie chcesz wywrzeć dobre wrażenie, gdzie chcesz być postrzegany jako silny i zdecydowany mężczyzna. Możesz je stosować wtedy, gdy chcesz być wyjątkowo atrakcyjny dla kobiet. Możesz je stosować w sytuacjach, gdy zależy Ci na dużej pewności siebie i wysokiej samoocenie.

 

Jak stosować ten unikalny produkt? Feromony Chakra posiadają wysokie stężenie, wystarczy więc zastosować 1 - 2 krople, aby uzyskać pożądany efekt. Najlepiej nałożyć je w okolicach o wzmożonym przepływie krwi, gdzie skóra jest cieplejsza - w okolicach szyi, nadgarstków i uszu. Przed nałożeniem feromonów można lekko natłuścić skórę bezwonnym kremem, co pozwoli na dłuższe utrzymanie się zapachu. Tak zaaplikowane feromony będą uwalniać swój oryginalny zapach przez 4 do 6 godzin. Po upływie tego czasu warto je zastosować ponownie, by utrzymywać ich działanie na stałym poziomie.