Wczytuję dane...

Feromony Chakra

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony Chakra to unikatowy produkt przeznaczony dla mężczyzn. Nazwa tych feromonów pochodzi z języka japońskiego i oznacza centrum energetyczne, transformator energii. Chakra posiada przepiękny aromat o orientalnej nucie, bardzo męski i seksowny.  W eleganckim, czerwono - czarnym opakowaniu, znajdziemy zestaw feromonów o niesamowitej sile działania. Chakra posiada bardzo duże stężenie feromonów, bo ponad 7 mg na 10 ml, co powoduje, że jest to produkt o najwyższej jakości wśród produktów na rynku feromonów.

Oczywiste jest, że wysoka jakość Chakry ma bezpośrednie przełożenie na jej skuteczność.

Feromony zastosowane w tym produkcie to cztery nowe feromony pochodzące z Chin, o nazwach objętych tajemnicą handlową, a także trzy doskonale znane już na rynku feromony: Androsteron, Androstenon i Androstenol.

 

Działanie feromonów:

 

•   Androsteron - feromon samca Alfa, umacnia Twoją pozycję wśród innych mężczyzn w Twoim otoczeniu, a także przyciąga uwagę kobiet

•   Androstenon - feromon agresji i dominacji, sprawia, że kobiety widzą w Tobie atrakcyjnego partnera

•   Androstenol - feromon przełamywania lodów, wpływa pozytywnie na reakcje międzyludzkie, wywołuje życzliwość i serdeczność

 

Feromony Chakra możesz stosować zarówno na co dzień, do pracy, na spotkania towarzyskie - wszędzie tam, gdzie chcesz wywrzeć dobre wrażenie, gdzie chcesz być postrzegany jako silny i zdecydowany mężczyzna. Możesz je stosować wtedy, gdy chcesz być wyjątkowo atrakcyjny dla kobiet. Możesz je stosować w sytuacjach, gdy zależy Ci na dużej pewności siebie i wysokiej samoocenie.

 

Jak stosować ten unikalny produkt? Feromony Chakra posiadają wysokie stężenie, wystarczy więc zastosować 1 - 2 krople, aby uzyskać pożądany efekt. Najlepiej nałożyć je w okolicach o wzmożonym przepływie krwi, gdzie skóra jest cieplejsza - w okolicach szyi, nadgarstków i uszu. Przed nałożeniem feromonów można lekko natłuścić skórę bezwonnym kremem, co pozwoli na dłuższe utrzymanie się zapachu. Tak zaaplikowane feromony będą uwalniać swój oryginalny zapach przez 4 do 6 godzin. Po upływie tego czasu warto je zastosować ponownie, by utrzymywać ich działanie na stałym poziomie.

Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International