Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Chakra

Feromony zapachowe dla mężczyzn Chakra to unikatowy produkt na rynku, który każdemu mężczyźnie pomoże stać się najprawdziwszym macho!

Chakra to słowo, które w języku chińskim oznacza ośrodek energetyczny w ciele, magazynujący energię odpowiedzialną dla danej funkcji. Feromony te pozwolą Ci uwolnić ducha erotyzmu, dzięki któremu wokół Ciebie roztoczy się prawdziwa aura pożądania i namiętności.

Użytkownik feromonów Chakra szybko odczuje skutki korzystania z tego produktu. W oczach innych staje się prawdziwym samcem alfa, ludzie go doceniają, podziwiają. Podczas spotkań biznesowych liczą się z jego zdaniem, biorą pod uwagę jego opinie. Wzbudza zainteresowanie jako osoba interesująca i intrygująca, a ludzie chcą spędzać z nim czas, zabiegając o jego względy.

Dzięki temu wzrasta jego pewność siebie, przebojowość i charyzma. Stosowanie feromonów Chakra niweluje wszelkie oznaki nieśmiałości czy braku siły przebicia. Od teraz to on przejmuje kontrolę nad sytuacją, będąc decyzyjnym i świadomym swojego zdania i swoich potrzeb.

Dla kobiet jest wartościowym mężczyzną z krwi i kości, o nieocenionych walorach seksualnych. Często jest duszą towarzystwa i nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem się w tej roli. Jest błyskotliwym, bezpośrednim i towarzyskim gościem, którego każdy chciałby mieć za kumpla, a każda - za partnera i kochanka.

Dzięki feromonom sprawia wrażenie opiekuńczego, męskiego i pociągającego. Jest najprawdziwszym macho, który u otaczających go osób buduje poczucie bezpieczeństwa. On sam zaś znajduje się dzięki temu w doskonałym nastroju, będąc zadowolonym ze swojego życia.

Ten niezwykle męski i świeży zapach, zawarty w buteleczce, jest jedynym wyczuwalnym (dla podatnych na działanie produktu Chakra) bodźcem - feromony są bezwonne, zatem nikt nie będzie zdawał sobie sprawy z ich użytkowania. Każdy swoją reakcję będzie odbierał jako zupełnie naturalną.

Jak stosować feromony? Chakra najbardziej efektywna jest zaaplikowana na skórę, jak tradycyjne perfumy. Zaleca się stosowanie produktu w następujących miejscach:
- szyja
- klatka piersiowa
- zgięcia łokciowe i nadgarstki
- skóra za uszami

Feromony na każdego człowieka działają w sposób indywidualny.

Pojemność: 10 ml    
Stężenie: 0.727 mg/ml
Producent: Chakra

 

Formuła składa się z kompozycji 7 feromonów stosowanych kulturze chińskiej od stuleci w celu uwodzenia kobiet:

  • Androstenol - pozwoli Ci otworzyć się na innych, a osobom które się z Tobą zetkną wyśle impuls zachęcający do bliższego kontaktu.

  • Androstenon - dzięki tej substancji zyskasz zasłuzony autorytet, inni pozwolą się zdominować, a kobiety pozwolą na śmielszy kontakt.

  • Androsteron – feromon wydzilany przez silnych samców alfa, wprawiający mężczyzn w zakłopotanie, a kobiety w olśnienie.

  • 4 unikalne chińskie feromony

 

 

Jakie feromony kupić?

 

W naszym sklepie znamy się na rzeczy. Jesteśmy od lat jednym z liderów dystrybucji feromonów na Polskim rynku, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dystrybutorami, dzięki czemu mamy w ofercie weszystkie najlepsze produkty, których cena jest zawsze atrakcyjna. Zadzwoń do naszego konsultanta, a pomożemy Ci wybrać produkt spełniający Twoje wymagania.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.