Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Chakra

Feromony zapachowe dla mężczyzn Chakra to unikatowy produkt na rynku, który każdemu mężczyźnie pomoże stać się najprawdziwszym macho!

Chakra to słowo, które w języku chińskim oznacza ośrodek energetyczny w ciele, magazynujący energię odpowiedzialną dla danej funkcji. Feromony te pozwolą Ci uwolnić ducha erotyzmu, dzięki któremu wokół Ciebie roztoczy się prawdziwa aura pożądania i namiętności.

Użytkownik feromonów Chakra szybko odczuje skutki korzystania z tego produktu. W oczach innych staje się prawdziwym samcem alfa, ludzie go doceniają, podziwiają. Podczas spotkań biznesowych liczą się z jego zdaniem, biorą pod uwagę jego opinie. Wzbudza zainteresowanie jako osoba interesująca i intrygująca, a ludzie chcą spędzać z nim czas, zabiegając o jego względy.

Dzięki temu wzrasta jego pewność siebie, przebojowość i charyzma. Stosowanie feromonów Chakra niweluje wszelkie oznaki nieśmiałości czy braku siły przebicia. Od teraz to on przejmuje kontrolę nad sytuacją, będąc decyzyjnym i świadomym swojego zdania i swoich potrzeb.

Dla kobiet jest wartościowym mężczyzną z krwi i kości, o nieocenionych walorach seksualnych. Często jest duszą towarzystwa i nie ma najmniejszego problemu z odnalezieniem się w tej roli. Jest błyskotliwym, bezpośrednim i towarzyskim gościem, którego każdy chciałby mieć za kumpla, a każda - za partnera i kochanka.

Dzięki feromonom sprawia wrażenie opiekuńczego, męskiego i pociągającego. Jest najprawdziwszym macho, który u otaczających go osób buduje poczucie bezpieczeństwa. On sam zaś znajduje się dzięki temu w doskonałym nastroju, będąc zadowolonym ze swojego życia.

Ten niezwykle męski i świeży zapach, zawarty w buteleczce, jest jedynym wyczuwalnym (dla podatnych na działanie produktu Chakra) bodźcem - feromony są bezwonne, zatem nikt nie będzie zdawał sobie sprawy z ich użytkowania. Każdy swoją reakcję będzie odbierał jako zupełnie naturalną.

Jak stosować feromony? Chakra najbardziej efektywna jest zaaplikowana na skórę, jak tradycyjne perfumy. Zaleca się stosowanie produktu w następujących miejscach:
- szyja
- klatka piersiowa
- zgięcia łokciowe i nadgarstki
- skóra za uszami

Feromony na każdego człowieka działają w sposób indywidualny.

Pojemność: 10 ml    
Stężenie: 0.727 mg/ml
Producent: Chakra

 

Formuła składa się z kompozycji 7 feromonów stosowanych kulturze chińskiej od stuleci w celu uwodzenia kobiet:

  • Androstenol - pozwoli Ci otworzyć się na innych, a osobom które się z Tobą zetkną wyśle impuls zachęcający do bliższego kontaktu.

  • Androstenon - dzięki tej substancji zyskasz zasłuzony autorytet, inni pozwolą się zdominować, a kobiety pozwolą na śmielszy kontakt.

  • Androsteron – feromon wydzilany przez silnych samców alfa, wprawiający mężczyzn w zakłopotanie, a kobiety w olśnienie.

  • 4 unikalne chińskie feromony

 

 

Jakie feromony kupić?

 

W naszym sklepie znamy się na rzeczy. Jesteśmy od lat jednym z liderów dystrybucji feromonów na Polskim rynku, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dystrybutorami, dzięki czemu mamy w ofercie weszystkie najlepsze produkty, których cena jest zawsze atrakcyjna. Zadzwoń do naszego konsultanta, a pomożemy Ci wybrać produkt spełniający Twoje wymagania.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron

  • Pojemność (w ml): 

    10

Zaloguj się
2015-05-06 22:47:35 - Kamillo

Musze przyznać, że działają rewelacyjnie! stosowałem już kilka rodzajów. ale te to mój zdecydowany faworyt! Polecam

2015-05-21 19:51:35 - pracuś

jak dla mnie fajnie pachną, koleżankom z pracy się też podoba :)

2015-06-05 08:35:41 - tur

opakowanie starcza na dług, wystarczy jedna kropla, a w towarzystwie czuję się jak przewodnik stada!!!!

2016-01-14 09:56:54 - Minnie

W opakowaniu jest duże stężenie feromonów, dlatego napradę należy uważać z ich stosowaniem na większą skalę. Zauważyłam, że wykazują się dużo lepszą skutecznością niż inne produkty... Ale trzeba byc ostrożonym, bo efekt naprawdę może być porażający

2016-01-15 13:47:31 - Cezary

Tych fermononow nie mozna w zaden sposob wyczuc! Dla mnie sa naprawde swietne. Z pewnoscia jak skoncza mi sie to zakupie kolejny produkt, naprawde polecam bo jestem zadowolony.

2016-01-16 14:04:34 - Tadeusz

Używanie feromonów może sprawić, że dana osoba może się w końcu zainteresuje. Jednak na początek nie można przesadzać, bo nie można się odgonić od wielbicielek ;) Wszystko dobrze spełniło swą rolę.

2016-01-17 19:42:32 - Cezary

Tych fermononow nie mozna w zaden sposob wyczuc! Dla mnie sa naprawde swietne. Z pewnoscia jak skoncza mi sie to zakupie kolejny produkt, naprawde polecam bo jestem zadowolony.

2017-01-27 18:25:57 - Karol

Prawdziwy zastrzyk wewnętrznej energii. Używanie feromonów pomaga przełamać lody i wyjść z własnej skorupy. Życie staje się łatwiejsze.

2017-02-15 17:03:50 - Juel

Feromony pozwalają odkryć w sobie siłę i erotyzm, jakich wcześniej próżno było szukać.

2017-04-13 21:32:51 - Macho

Już na sam ich widok poczułem się jak Macho;) polecam !

2017-11-12 12:53:57 - Desk

Działają naprawdę. Już po kilku dniach można wyczuć mocną różnicę - zarówno prywatnie, jak i w pracy. Zapach dodający argumentów i pozwalający poczuć się bardzo pewnie. Opakowanie wystarcza na długo.