Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Love Scent Inc.

Chikara to fantastyczny, zmysłowy i bardzo męski zapach o wysokim stężeniu zawartych feromonów. Posiada on wyjątkowo duże właściwości o charakterze społecznym, dzięki czemu nie jest typowym produktem, który ma jedynie uwodzić, ale również silnie wpływa na Twoje kontakty biznesowe, czy zawodowe.

Nie obawiaj się jednak o brak zainteresowania ze strony kobiet - one będą zachwycone! Siedem feromonów o bardzo dużym stężeniu gwarantuje uniwersalność tego produktu, a wierz nam ich cena w porównaniu z jakością nie jest wcale wysoka. Kup je czym prędzej a kobiety Cię pokochają, ludzie docenią, a Ty w końcu zrozumiesz, co znaczy świadomość własnej wartości.

Chikara znakomicie sprawdzi się w trakcie spotkań biznesowych - ludzie szybciej Ci zaufają, będą bardziej przekonani do Twoich pomysłów, łatwo zyskasz ich atencję i utrzymasz ją dzięki swojej przebojowości i charyzmie. Widząc, jak duże robisz wrażenie na innych, szybko staniesz się pewnym siebie mężczyzną, gotowym do roli lidera.

Nazwa tych feromonów pochodzi z języka japońskiego i oznacza moc/siłę. Dzięki tym cechom charakteru, które błyskawicznie wyeksponujesz, kobiety będą chciały Cię uwodzić, a mężczyźni z Tobą przyjaźnić. Intrygująca aura erotycznej tajemniczości zacznie Cię otaczać i szybko sprawi, że będziesz odbierany jako samiec alfa. Obsługa w lokalach stanie się bardziej uprzejma, a rozmowy kwalifikacyjne i inne ważne spotkania - dużo łatwiejsze.

Ten niesamowicie męski zapach zahipnotyzuje kobiety, a zawartość feromonów pozwoli Ci z tej hipnozy korzystać. Wystarczy zaaplikować niewielką dawkę niczym ulubione perfumy - spryskać okolice szyi lub klatki piersiowej - i czekać na efekty. Efekty, które nadejdą momentalnie. Nasz sklep poleca feromony zapachowe Chikara, jako jeden z najskuteczniejszych produktów na rynku.

Pojemność: 15 ml
Stężenie: 0.667 mg/ml
Aplikowana doza substancji: 66 mcl
Producent: Love Scent

 

Nuta zapachowa: całe spektrum piżmowych niuansów, podrkęślających męski charakter z dodatkiem orientalych aromatów podsycających aurę tajemniczości.


Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - środek służący głównie do uwodzenia kobiet. Będą one pod mocny wpływem Twojej męskości i siły, która je zafascynuje.

  • Androsteron – stworzy wokół Ciebie aurę osoby opiekuńczej, ale też wzbudzjącej zasadny respekt.

  • Androstenol - wpłynie na znaczne podniesienie Twojego statusu w towarzystwie. Ludzie staną się otwarci na Ciebie i bezbronni wobec Twoich argumentów.

  • 4 feromony chronione patentem, niepojawiające się w żadnym innym produkcie.

 

 *Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androsteron

  • Pojemność (w ml): 

    15

Zaloguj się
2016-01-12 16:30:24 - Brunet67

Nie trzeba dużo aplikować produktu aby zaobserwować jakieś większe efekty i to jest w tym najfajniejsze. Mnie się to podoba, polecam

2016-01-15 13:58:28 - Marcus

perfumy z feromonami są dosć mocnym produktem, dlatego wystarczy jedno psiknięcie, czasami dwa jeśli chcemy uzyskać lepszy efekt podobają mi się strasznie polecam :)

2016-01-20 13:46:39 - Marcus

perfumy z feromonami są dosć mocnym produktem, dlatego wystarczy jedno psiknięcie, czasami dwa jeśli chcemy uzyskać lepszy efekt podobają mi się strasznie polecam :)

2016-01-28 10:21:28 - Brunet67

Nie trzeba dużo aplikować produktu aby zaobserwować jakieś większe efekty i to jest w tym najfajniejsze. Mnie się to podoba, polecam

2016-08-03 17:07:16 - Fan

Produkt dla nowoczesnego mężczyzny, który nie tylko chce uwodzić kobiety, ale także odnosić sukces na innych polach.

2017-01-25 13:55:12 - Luke

Nie trzeba dużo, aby feromony zadziałały. Już niewielka ich ilość zmienia świat dookoła.

2017-02-21 17:13:12 - Marcelo

Feromony naprawdę dodają mocy i energii do działania. Pozwalają również uwierzyć w siebie.