Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Love Scent Inc.

Chikara to fantastyczny, zmysłowy i bardzo męski zapach o wysokim stężeniu zawartych feromonów. Posiada on wyjątkowo duże właściwości o charakterze społecznym, dzięki czemu nie jest typowym produktem, który ma jedynie uwodzić, ale również silnie wpływa na Twoje kontakty biznesowe, czy zawodowe.

Nie obawiaj się jednak o brak zainteresowania ze strony kobiet - one będą zachwycone! Siedem feromonów o bardzo dużym stężeniu gwarantuje uniwersalność tego produktu, a wierz nam ich cena w porównaniu z jakością nie jest wcale wysoka. Kup je czym prędzej a kobiety Cię pokochają, ludzie docenią, a Ty w końcu zrozumiesz, co znaczy świadomość własnej wartości.

Chikara znakomicie sprawdzi się w trakcie spotkań biznesowych - ludzie szybciej Ci zaufają, będą bardziej przekonani do Twoich pomysłów, łatwo zyskasz ich atencję i utrzymasz ją dzięki swojej przebojowości i charyzmie. Widząc, jak duże robisz wrażenie na innych, szybko staniesz się pewnym siebie mężczyzną, gotowym do roli lidera.

Nazwa tych feromonów pochodzi z języka japońskiego i oznacza moc/siłę. Dzięki tym cechom charakteru, które błyskawicznie wyeksponujesz, kobiety będą chciały Cię uwodzić, a mężczyźni z Tobą przyjaźnić. Intrygująca aura erotycznej tajemniczości zacznie Cię otaczać i szybko sprawi, że będziesz odbierany jako samiec alfa. Obsługa w lokalach stanie się bardziej uprzejma, a rozmowy kwalifikacyjne i inne ważne spotkania - dużo łatwiejsze.

Ten niesamowicie męski zapach zahipnotyzuje kobiety, a zawartość feromonów pozwoli Ci z tej hipnozy korzystać. Wystarczy zaaplikować niewielką dawkę niczym ulubione perfumy - spryskać okolice szyi lub klatki piersiowej - i czekać na efekty. Efekty, które nadejdą momentalnie. Nasz sklep poleca feromony zapachowe Chikara, jako jeden z najskuteczniejszych produktów na rynku.

Pojemność: 15 ml
Stężenie: 0.667 mg/ml
Aplikowana doza substancji: 66 mcl
Producent: Love Scent

 

Nuta zapachowa: całe spektrum piżmowych niuansów, podrkęślających męski charakter z dodatkiem orientalych aromatów podsycających aurę tajemniczości.


Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - środek służący głównie do uwodzenia kobiet. Będą one pod mocny wpływem Twojej męskości i siły, która je zafascynuje.

  • Androsteron – stworzy wokół Ciebie aurę osoby opiekuńczej, ale też wzbudzjącej zasadny respekt.

  • Androstenol - wpłynie na znaczne podniesienie Twojego statusu w towarzystwie. Ludzie staną się otwarci na Ciebie i bezbronni wobec Twoich argumentów.

  • 4 feromony chronione patentem, niepojawiające się w żadnym innym produkcie.

 

 *Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.