Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: WPJ International

Niesamowity zapach i ciekawe działanie, czyli produkt dla prawdziwych mężczyzn - kup Pherluxe Blue 33 ml, a na pewno nie pożałujesz! 

 

Dostępne w naszym sklepie Pherluxe Blue to bardzo ciekawe perfumy, feromony męskie znanego i cenionego producenta WPJ International. Produkt wyróżnia się zmysłowym i tajemniczym, jednak nadal świeżym zapachem, ale przede wszystkim działaniem. Mianowicie, feromony męskie Pherluxe Blue mogą sprawić, że kobiety w Twoim otoczeniu będą bardziej chętne do kontaktu, natomiast Ty możesz poczuć większą pewność siebie. Co więcej, efekty stosowania tego rodzaju produktów sprawdzają się nie tylko w ramach flirtu, ale również rozmów biznesowych, publicznych wystąpień i nie tylko. 

 

Nuty zapachowe Pherluxe Blue:

Nuty głowy: różowy pieprz, kardamon, mięta, liście fiołka.

Nuty serca: melon, ananas, szałwia.

Nuty bazy: kasztanowiec, cedr, ambra, wanilia.

 

Jak działają feromony?

Feromony są lotnymi, bezwonnymi substancjami, które w przypadku zwierząt służą do lokalizacji i wabienia osobnika płci przeciwnej. Umożliwia to przedłużenie gatunku. Tysiące lat ewolucji sprawiły, że w przypadku ludzi ich znaczenie osłabło, jednak stosunkowo niedawno naukowcy opracowali syntetyczne odpowiedniki naturalnych feromonów, które wyróżniają się wysoką skutecznością, co potwierdzają liczne badania. Oczywiście, nie działają jak magiczny eliksir, jednak są przetwarzane przez te części mózgu, które odpowiadają także za behawioryzm seksualny, a więc pobudzają, wzbudzają zainteresowanie. 

 

W opakowaniu znajduje się 33ml Pherluxe Blue. Ta ilość spokojnie wystarczy na wiele użyć. Cena produktu jest niska, jak za tę jakość.

 

Jak stosować męskie perfumy z feromonami Pherluxe Blue?

Korzystanie z Pherluxe Blue jest tożsame ze zwyczajnymi perfumami - wystarczy nanieść produkt np. na szyję, skórę za uszami czy nadgarstki. Pamiętaj, że warto zacząć od mniejszych dawek, a później ewentualnie zwiększać je do uzyskania pożądanego efektu. Pamiętaj, że przekroczenie dawki może spowodować efekty odwrotne do zamierzonych. 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.