Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LOVELY LOVERS

Doskonały produkt w atrakcyjnej cenie - kup Lovely Lovers Be Mine Enigma Man już teraz!

 

Lovely Lovers Be Mine Enigma Man to wysokiej jakości feromony zapachowe dla mężczyzn. Mimo niewielkiej buteleczki, produkt wyróżnia się skutecznością z uwagi na wysokie stężenie. Cechuje się zmysłowym, świeżym i drzewnym aromatem. Jak na tę jakość, Lovely Lovers Be Mine Enigma Man posiada zaskakująco niską cenę.

 

Stosowanie Lovely Lovers Be Mine Enigma Man może zwiększyć poczucie zaufania do Twojej osoby, przyciągnąć płeć przeciwną, a także pomóc w zakresie dominacji w grupie, w której się znajdujesz. Naukowcy z firmy Lovely Lovers stworzyli innowacyjną formułę I-L-Molecules, która została opracowana na podstawie badań nad 300 atraktantami zapachowymi w różnych stężeniach. 

 

Nuty zapachowe Lovely Lovers Be Mine Enigma Man:

Nuta głowy: pieprz, bergamotka, skórka pomarańczy

Nuta serca: olibanum, drzewo sandałowe

Nuta bazy: ambroksan, fasolka tonka i cedr

 

W opakowaniu znajduje się 15 ml Lovely Lovers Be Mine Enigma Man. Te feromony zapachowe dla mężczyzn wyróżniają się silnym stężeniem - aż 35%.

 

Jak stosować feromony zapachowe dla mężczyzn Lovely Lovers Be Mine Enigma Man?

Męskie perfumy z feromonami aplikuje się tak, jak zwyczajne pachnidło. Wystarczy nanieść preparat na miejsca, takie jak szyja, skóra za uszami czy nadgarstki. Wedle danych producenta, działanie produktu powinno się utrzymywać przez około 12 godzin.

 

Warto wspomnieć, że firma Lovely Lovers zbiera świetne opinie na całym świecie i jest doceniana przez prestiżowe czasopisma, takie jak np. Men’sHealth, a do tego w 2014 roku otrzymała Laur Konsumenta.

 

Co to feromony?

Tym mianem określa się substancje lotne odbierane przez zmysł węchu i VNO, które służą do lokalizacji i przyciągania osobników przeciwnej płci. W przypadku ludzi ich znacznie wraz z czasem osłabiło się, jednak specjaliści stworzyli bardziej skuteczne, syntetyczne odpowiedniki, obecne w różnego rodzaju produktach.

 

W naszym sklepie zawsze możesz liczyć na wysoką jakość i atrakcyjne ceny!

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.