Wczytuję dane...

Feromony Pheromone Essence

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony Pheromone Essence to hit na rynku feromonów i niezaprzeczalny lider. Choć na rynku istnieje wielu konkurentów to Feromony Pheromone Essence utrzymują się na szczycie najczęściej wybieranych produktów. Używany przez mężczyzn na całym świecie dowiódł, że stosowanie feromonów przynosi niesamowite efekty, a uwodzenie jest banalnie proste. 

 

Produkt jest niesamowicie użyteczny i polecany nie tylko ze względu na łatwiejsze uwodzenie kobiet po zastosowaniu go. Dzięki Androstenonie wzrasta pewność siebie i odwaga. To przekładać się może na sukces zawodowy i towarzyski również wśród innych mężczyzn. Dzięki feromonom możemy pokazać dominację i w końcu poczuć respekt u innych. Feromony są bezwonne co jest dodatkowym atutem w używaniu ich, ponieważ można je stosować z ulubionymi perfumami. W dodatku można je stosować nieprzerwanie i bardzo szybko zauważyć efekty, a jednocześnie nikt nie będzie podejrzewał stosowania produktu. Ponad to produkt posiada wysoką zawartość feromonów o skondensowanej dawce, która pozwala podkreślić dominację. Głównym składnikiem jest Androstenonie, który występuje aż w 98% i to on odpowiedzialny jest za główny efekt. Należy zakraplać je w niewielkiej ilości w miejsca, które wydzielają ciepło takie jak pachy, nadgarstki lub szyja. 

 

Flakonik tego produktu posiada specjalny dozownik umożliwiający zmieszanie z własnymi perfumami lub stosowanie go bezpośrednio na skórę. Możliwa jest również aplikacja substancji na odzież, jednak należy pamiętać o obniżonej skuteczności. Feromony działają najlepiej po zetknięciu ze skórą. Pheromone Essence to produkt o wysokiej wydajności, a więc buteleczka 7,5 starcza aż na trzy miesiące. Ilość feromonów w 1 kropli to 17 mcg. Dlatego wystarczy tylko 1-2 krople aby efekt był zauważalny. Wysokie stężenie powoduje, że nie potrzeba stosowania dużej ilości płynu. Warto zainwestować w produkt, który jest wydajny, a jakość adekwatna do ceny. Feromony mogą poprawić jakość twojego życia i sprawić, że będziesz postrzegany dużo pozytywniej wśród ludzi. 

 Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International