Wczytuję dane...

Feromony VALAVANI S.r.o.

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony VALAVANI S.r.o. dedykowane są osobom, które chcą używać feromonów i jednocześnie pragną na co dzień otaczać się eleganckimi zapachami perfum. Producent zna oczekiwania damskiej i męskiej części społeczeństwa, skomponował silne feromony, połączył je z ciekawymi nutami zapachowymi i wszystko zapakował do niepowtarzalnie wyglądających flakonów. 

 

Produkty przeznaczone dla kobiet jak i dla mężczyzn na pierwszy rzut oka wyglądają jak klasyczne perfumy. Jeśli więc ktoś chce aplikować na swoją skórę feromony i jeżeli zależy mu na zachowaniu dyskrecji, to wybór tej marki będzie strzałem w dziesiątkę. Producent od dawna specjalizuje się w produkcji takich kosmetyków, ma wieloletnie doświadczenie i wie jak komponować oryginalne zapachy. Co warto zauważyć, w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwymi perfumami o skoncentrowanej dawce, a nie z wodami kolońskimi lub z wodami toaletowymi. Jeśli ktoś więc uwielbia przez cały dzień intensywnie pachnieć, to feromony VALAVANI S.r.o. na pewno się sprawdzą.

 

Marka wprowadziła na rynek damskie i męskie wersje feromonów. Dostępne są flakony o różnych pojemnościach od 20 ml poprzez 30 i 50 ml, aż na 100 ml kończąc. Mając tak duży wybór każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto także wspomnieć, że perfumy różnią się nie tylko pojemnościami, ale także nutami zapachowymi. I tak na przykład wśród dostępnych serii znajdą się zapachy w bardzo seksualnym i drapieżnym wydaniu, ale są także perfumy romantyczne, delikatne i przeznaczone na przykład do codziennego użytkowania.

 

Mówiąc jednym zdaniem feromony VALAVANI S.r.o. to połączenie estetyki, elegancji i skuteczności. Producent poświęcił wiele czasu na skomponowanie zapachów z feromonami, które będą pobudzać damskie lub męskie zmysły. Perfumy dodają pewności siebie, pomagają w negocjacjach biznesowych, poprawiają wizerunek w oczach innych osób i ułatwiają nawiązywać relacje intymne.

 

Aplikując w okolice szyi, nadgarstków czy łokci dosłownie jedną kroplę wybranego zapachu można śmiało podbijać cały świat.