Wczytuję dane...

Feromony VALAVANI S.r.o.

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony VALAVANI S.r.o. dedykowane są osobom, które chcą używać feromonów i jednocześnie pragną na co dzień otaczać się eleganckimi zapachami perfum. Producent zna oczekiwania damskiej i męskiej części społeczeństwa, skomponował silne feromony, połączył je z ciekawymi nutami zapachowymi i wszystko zapakował do niepowtarzalnie wyglądających flakonów. 

 

Produkty przeznaczone dla kobiet jak i dla mężczyzn na pierwszy rzut oka wyglądają jak klasyczne perfumy. Jeśli więc ktoś chce aplikować na swoją skórę feromony i jeżeli zależy mu na zachowaniu dyskrecji, to wybór tej marki będzie strzałem w dziesiątkę. Producent od dawna specjalizuje się w produkcji takich kosmetyków, ma wieloletnie doświadczenie i wie jak komponować oryginalne zapachy. Co warto zauważyć, w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwymi perfumami o skoncentrowanej dawce, a nie z wodami kolońskimi lub z wodami toaletowymi. Jeśli ktoś więc uwielbia przez cały dzień intensywnie pachnieć, to feromony VALAVANI S.r.o. na pewno się sprawdzą.

 

Marka wprowadziła na rynek damskie i męskie wersje feromonów. Dostępne są flakony o różnych pojemnościach od 20 ml poprzez 30 i 50 ml, aż na 100 ml kończąc. Mając tak duży wybór każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto także wspomnieć, że perfumy różnią się nie tylko pojemnościami, ale także nutami zapachowymi. I tak na przykład wśród dostępnych serii znajdą się zapachy w bardzo seksualnym i drapieżnym wydaniu, ale są także perfumy romantyczne, delikatne i przeznaczone na przykład do codziennego użytkowania.

 

Mówiąc jednym zdaniem feromony VALAVANI S.r.o. to połączenie estetyki, elegancji i skuteczności. Producent poświęcił wiele czasu na skomponowanie zapachów z feromonami, które będą pobudzać damskie lub męskie zmysły. Perfumy dodają pewności siebie, pomagają w negocjacjach biznesowych, poprawiają wizerunek w oczach innych osób i ułatwiają nawiązywać relacje intymne.

 

Aplikując w okolice szyi, nadgarstków czy łokci dosłownie jedną kroplę wybranego zapachu można śmiało podbijać cały świat.

 Sprawdź marki:
Feromony Canexpol
Feromony Chakra
Feromony Cobeco
Feromony Hot
Feromony LaCroy Chemicals
Feromony Love And Desire
Feromony Love Scent Inc.
Feromony LOVELY LOVERS
Feromony Medica-group (pl)
Feromony Miyoshi Miyagi
Feromony NU LIFE
Feromony Pheromone Essence
Feromony Quality Sex Lab
Feromony RUF France
Feromony Ruf
Feromony Sexual Attraction
Feromony Sexual Health Series
Feromony VALAVANI S.r.o.
Feromony WPJ International