Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: VALAVANI s.r.o.

Chęć zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach płci przeciwnej to cel zarówno mężczyzn, ale i kobiet. Dlatego więc, specjalnie z myślą o płci pięknej, stworzone zostały wyjątkowe feromony Selection. Łączą one w sobie przepiękny, bardzo kobiecy zapach z oddziaływaniem na podświadomość mężczyzn, przebywających w towarzystwie używającej ich kobiety. Pomagają również zwiększyć pewność siebie użytkowniczki. Ze względu na swoją wyjątkowość, feromony Magnetifico wyróżnione zostały w styczniowym numerze magazynu COSMOPOLITAN.

 

Co to jest, te feromony zapachowe?

 

Przepiękne, bardzo eleganckie opakowanie, skrywa w sobie feromony Magnetifico Selection. Zostały one stworzone w oparciu o nowoczesną technologię AT-SC-R FORMULA for woman. Dzięki temu w ich składzie znajdują się starannie dobrane komponenty, które wzmagają atrakcyjność używającej ich kobiety w oczach otaczających ją mężczyzn. Wzmacniają one naturalnie występującą "seksualną chemię".

 

Jak działają feromony zapachowe dla kobiet?

 

Działanie feromonów obejmuje również to, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety z otoczenia ich użytkowniczki traktują ją z większym szacunkiem. Oddziałują również na noszącą je kobietę, zwiększając jej pewność siebie.

 

Sprawia to, że zaczyna ona nieco inaczej się zachowywać i przybiera bardziej pewną siebie postawę. To także wpływa na sposób postrzegania jej przez otoczenie.

 

Stosowanie feromonów polecane jest szczególnie w sytuacjach, które wymagają zwiększonej pewności własnej osoby. Warto więc zastosować je przed ważnym spotkaniem biznesowym, publicznym wystąpieniem przed większą publicznością, czy stresującą rozmową kwalifikacyjną w sprawie pracy.

 

Warto również wspomnieć, że feromony to doskonałe rozwiązanie dla kobiet będących już w stałym związku. Ich zastosowanie sprawi, że stanie się ona bardziej atrakcyjna dla swojego partnera. Jest to dobry pomysł na ożywienie związku. Feromony sprawią, że stała relacja stanie się bardziej ognista, a łóżkowe igraszki znów będą sprawiały przyjemność obojgu partnerom.

 

Niezwykły zapach feromonów Selection

Tym, co odróżnia feromony Magnetifico od innych produktów dostępnych na rynku jest zawartość składników zapachowych. Wynosi on bowiem ponad 15%, co oznacza, że są one kwalifikowane jako perfumy, nie zaś woda toaletowa czy woda kolońska. Oznacza to, że zapach jest najwyższej jakości i będzie się utrzymywał znacznie dłużej.

 

Zapach feromonów Selection prezentuje typ cytrusowo-kwiatowo-owocowy. Skomponowany został z myślą o kobietach preferujących zapachy delikatne, jednak z pewną dozą fantazji. Na nuty serca składają się starannie dobrane zapachy jabłka, mandarynki i brzoskwini. Nuty głowy to zapach drewna cedrowego, kwiatu pomarańczy, karmelu oraz jaśminu. Dopełnienie całości stanowią nuty bazy, na które składają się: wanilia, paczula, malina oraz drzewo sandałowe. Feromony stosuje się tak jak perfumy: na szyję, za uszami, na nadgarstki oraz zgięcia łokci.

 

Typ: cytrusowo - kwiatowo - owocowy

Głowa: jabłko, mandarynka, brzoskwinia
Serce: drewno cedrowe, kwiat pomarańczy, karmel, jaśmin
Baza: wanilia, paczula, malina, drzewo sandałowe

 

Gdzie kupić feromony?

 

W sklepie Świat Doznań posiadamy od lat szeroką ofertę najlepszych feromonów, a ich cena u nas jest tak korzystna z racji współpracy ze wszystkimi liczącymi sie dostawcami.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    50