Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: VALAVANI s.r.o.

MAGNETIFICO Pheromone Allure 50ml for woman feromony zapachowe dla kobiet

 

Feromony Magnetifico Allure 50 ml dla kobiet to genialny sposób na to, aby stać się osobą pewną siebie.

 

Co to są feromony?

 

Produkt pochodzi od światowego lidera, co jest gwarancją najwyższej jakości. Feromony dla kobiet sprawiają, że staje się ona bardziej atrakcyjna w oczach płci przeciwnej. Jest ona przepełniona niesamowitą energią, która przyciąga mężczyzn niczym magnes. Feromony wywołują wyjątkową więź seksualną. Rodzą pożądanie, które przekłada się na udane pożycie. To idealna opcja dla Pań, które lubią być w centrum uwagi. Za pomocą feromonów można objąć pełną kontrolę nad otoczeniem. To wyłącznie od nich zależy, jak będą postrzegane. Mogą dominować nad swoim towarzystwem.

 

Trzeba również podkreślić, że produkt wpływa nie tylko na kontakty z mężczyznami. Dzięki niemu, możemy osiągnąć dowolny cen. Feromony ułatwiają życie na każdej płaszczyźnie. Warto mieć je przy sobie np. podczas negocjacji biznesowych, egzaminów ustnych, rozmów kwalifikacyjnych. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie nasza osobowość ma wpływ na przebieg danej sprawy. Samo zaaplikowanie produktu jest prawdziwym zastrzykiem pozytywnej energii. Czujemy natychmiastowy przypływ mocy. Pamiętajmy, że feromony nie zmieniają nas. Zmieniają one percepcję otoczenia. Pozwalają zbudować wizerunek kobiety sukcesu, która zawsze sięga po to, czego chce. Ograniczenia? Takie słowo nie istnieje w słowniku kobiety, która ma pod ręką feromony.

 

Feromony Magnetifico Allure powstały na bazie AT-SC-R FORMULA for woman. Jest to wspaniała kompozycja unikatowych składników. To właśnie one odpowiadają za najwyższy poziom skuteczności. Produkty tej marki cieszą się ogromnym uznaniem wśród użytkowników. Wystarczy jedno pryśnięcie, aby stać się duszą towarzystwa. Jest to sprawdzony sposób na to, aby być w centrum uwagi. Kobieta uwodząca zapachem jest dla mężczyzn wielką tajemnicą, którą pragną, jak najszybciej odkryć. Feromony powodują, że tracą oni zdrowy rozsądek.

 

Inne kobiety będą odczuwać wobec nas szacunek. Staniemy się dla nich wzorem do naśladowania. Patrząc na nas, będą chciały mieć "to coś", co my już mamy. Będą czuć wobec nas pewną uległość, co przydaje się np. podczas pracy zespołowej.

 

Decydując się na zakup feromonów w naszym sklepie, możemy mieć pewność, że dzięki nim dostaniemy wszystko, czego potrzebujemy.

 

Proponowane feromony Magnetifico Allure zostały docenione przez magazyn Cosmopolitan, co jest sporym wyróżnieniem. Jest to produkt, który wybierają nawet najbardziej wymagające Panie. Warto wspomnieć, że nawet buteleczka o niewielkiej pojemności wystarczy nam na bardzo długo. Zapach perfum jest mocno skoncentrowany, co przekłada się na wysoką wydajność, zaś ich cena jest szalenie korzystna.

 

Nie musimy aplikować dużej ilości perfum, a wręcz nie jest to wskazane. Wystarczy jedynie jedno naciśnięcie dozownika, aby spryskać wybrany przez nas obszar np. szyję, nadgarstki, czy też ubranie.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że są to oryginalne perfumy z feromonami, a nie woda toaletowa. Właśnie dlatego działanie produktu jest intensywne oraz długotrwałe. Świeży i lekki zapach jest doskonały zarówno na dzień, jak i na wieczór.

 

Typ: kwiatowo - owocowy

Głowa: cytryna, czarna porzeczka, hiacynt
Serce: jaśmin, konwalia, ylang - ylang, róże
Baza: drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, ambra

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    AT-SC-R FORMULA

  • Pojemność (w ml): 

    50