Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Feromony zapachowe Pherofem Eau De Parfum to produkt odpowiedni dla każdej kobiety. Wzmagają pożądanie u płci przeciwnej i oddziałują na podświadomość wszystkich, znajdujących się w otoczeniu używającej ich osoby. Pomogą również w stresujących sytuacjach, kiedy potrzebna jest zwiększona pewność siebie. To także propozycja dla kobiet będących w stałych związkach: ich użycie pomoże na nowo rozpalić płomień namiętności pomiędzy kochankami.

 

Pewność siebie zamknięta w buteleczce
Niewielka buteleczka Pherofem Eau De Parfum 15 ml kryje w sobie niezwykłą moc. Zamknięty w opakowaniu, w kształcie tułowia ponętnej kobiety, zapach sprawia, że żaden mężczyzna nie zdoła Ci się oprzeć. Choć feromony skierowane są głównie do kobiet wciąż poszukujących swojego partnera, także panie będące w stałym związku z pewnością docenią ich urok. Już niewielka ilość zapachu Pherofem podziała z niezwykłą mocą i sprawi, że każdy związek zapłonie nowym ogniem. Zastosowanie feromonów daje ich użytkowniczce również poczucie zwiększonej pewności siebie. Dlatego też warto mieć je zawsze przy sobie, szczególnie w sytuacjach generujących wzmożony stres, jak rozmowa kwalifikacyjna lub ważne, biznesowe spotkanie. Sugerujemy się pospieszyć z zakupem - być może okazja życia właśnie Ci umyka. Te wspaniałe perfumy z feromonami są zawsze dostępne w sklepie Świat Doznań, gdzie liczy się szybka dostawa, dobra cena i wysoka jakość produktów.

 

Jak działają feromony?
Feromony damskie to idealne połączenie związków oddziałujących na podświadomość i odpowiednio dobranego zapachu. Pherofem to perfumy zaprojektowane dla kobiet odważnych, które chcą podkreślić swoją kobiecość i uwodzić mężczyzn subtelnym, a jednocześnie wyrafinowanym zapachem. Dodatkowo, feromonów używa się dokładnie tak samo jak klasycznych perfum. Najlepiej jest nałożyć je na dekolt, szyję, w miejscach za uszami, na nadgarstki i w zgięciach łokci. Warto także pamiętać o tym, że przyspieszony puls oraz podwyższona temperatura ciała, towarzyszące erotycznemu napięciu pomogą w uwalnianiu uwodzicielskiego zapachu feromonów.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15