Wczytuję dane...

Feromony Love Scent Inc.

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Chikara to kultowy wręcz zestaw feromonów dedykowanych dla Panów.

Jesteś nieśmiały i brak Ci pewności siebie? Nie masz powodzenia wśród kobiet? Nie czujesz się pewnie na gruncie towarzyskim?

Feromony Chikara są właśnie dla Ciebie!

Już sama nazwa, wywodząca się z j. japońskiego, oznacza siłę, moc.  I to właśnie oferuje Ci ten produkt.

 

Skomponowany z niezwykle skutecznych składników odmieni postrzeganie Twojej osoby wśród znajomych, pomoże Ci uzyskać lepszą samoocenę, a przede wszystkim przyciągnie do Ciebie uwagę kobiet, które dotychczas ledwie Cię zauważały.

 

W składzie Chikary znajdziemy feromony o silnym działaniu w połączeniu  z niesamowitymi nutami zapachowymi.

 

Piżmo wraz z unikalną nutą orientu, zamknięte w ekskluzywnym opakowaniu, zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Feromony zawarte w tym produkcie to znane i cenione od lat:

•   Androstenon, który działa na kobiety jak magnes, przyciąga ich spojrzenia i powoduje, że chcą się do Ciebie zbliżyć

•   Androsteron, który sprawi, że inni mężczyźni będą w Tobie widzieć władczego i budzącego respekt samca Alfa

•   Androstenol, który poprawi Twoje relacje społeczne, wzbudzi zaufanie i życzliwość wobec Ciebie

 

W opakowaniu o pojemności 15 ml zawarte jest siedem różnych feromonów, stężenie tego niesamowitego środka to aż 0.667 mg/ml, co daje mu opinię jednej z najsilniejszych preparatów feromonowych na rynku.

 

Love Scent, producent Chikary nie do końca uchylił przed nami rąbka tajemnicy i pozostawił dla siebie nazwy kolejnych trzech feromonów zastosowanych w formule. Faktem jest, że są to feromony o niezaprzeczalnej mocy i działaniu. 

       

Preparat ten jest uznawany przez specjalistów za formułę mającą największy wpływ na relacje międzyludzkie ze wszystkich znanych zestawów feromonów.

 

W opinii stosujących ten preparat mężczyzn, nawet tych, którzy z początku byli sceptycznie do niego nastawieni – Chikara działa od pierwszego użycia. Zauważyli oni u siebie znaczącą poprawę relacji międzyludzkich, wzrost akceptacji dla ich pomysłów przez otoczenie, a przede wszystkim większe zainteresowanie wśród przedstawicielek płci odmiennej. Chikara sprawia, że uwodzenie nigdy nie było łatwiejsze i nie dawało lepszych efektów!