Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pheromone Essence

PHEROMONE ESSENCE koncentrat feromonów dla mężczyzn

Zwiększ siłę przyciągania - skutecznie!

 

Bezwonne feromony idealnie sprawdzające się się w praktyce. W opini klientów, którzy kupili Pheromone Essence   to produkt wyjątkowy, przynoszący wymierne skutki w postaci podbojów zakończonych sukcesem. Zdecydowały się na niego miliony mężczyzn na całym świecie, stąd pogląd, że jest to najlepszy środek do uwodzenia dostępny na rynku, którego cena idzie w parze z wysoką skutecznością.

 

Obudź w płci przeciwnej pożądanie, któremu nie da się oprzeć.

 

Niezależnie czy chcesz uwieść kobietę swoich marzeń, zaznaczyć swoją dominację w pracy, czy po prostu wyróżniać się w tłumie, Pheromone Essence na pewno Ci w tym pomogą. Feromony są jedną z form komunikacji, niejednokrotnie skuteczniejszą od tych tradycyjnych, ponieważ nie wszyscy zdają sobie sprawę z ich silnego oddziaływania. Człowiek jest częścią natury i został wyposażony w różne narzędzia, o których zapomniał - jednym z nich jest niepowtarzalny zapach każdego z Nas. Określenie atrakcyjności często opiera się na zapachu właśnie, dlatego zdarza się tak, że mężczyźni z pozoru skazani na porażkę, w rzeczywistości są najczęściej wybieranymi przez kobiety partiami. Reagują one nie na wygląd, a na tajemniczą aurę, która roztacza się wokół najlepszych i najsilniejszych. Kobiety po prostu to czują, a naturalny zapach sukcesu wabi lepiej niż puste przechwałki.

 

Przejmij kontrolę i dyktuj warunki - Pheromone Essence uczynią z Ciebie zdobywcę

Pheromone Essence  jest oparty na najwyższej jakości Androstenonie (w 98%). Składnik ten sprawia, że mężczyźni skutecznie zwracają na siebie uwagę w towarzystwie innych ludzi. Preparat poprawia pewność siebie, zwiększa atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Wysoka jakość, którą gwarantuje duże stężenie feromonów, aż do 0,078%, to pewne działanie, które jest warte swej ceny. W skład Pheromone Essence  wchodzi nie tylko jeden feromon, ale również inne składniki wzmagające jego działanie i doskonale go dopełniające.

 

 

Odnieś sukces zawodowy i towarzyski. Zdobądź przewagę nad innymi.

 

Sposób użycia: Dolać 1-2 krople feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100ml) lub stosować go bezpośrednio na skórę. Esencja nie zawiera wyczuwalnego zapachu. Wystarcza na wiele tygodni stosowania.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Zawartość: 7,5 ml

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - najlepszy feromon służący do skutecznego uwodzenia kobiet. W pierwszej kolejności podkreśli Twoją siłę i witalność, po czym wywoła zaintersowanie przechodzące w fascynację. Wzmaga chęć do przeżycia seksualnej przygody.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenon

  • Pojemność (w ml): 

    7,5

Zaloguj się
2016-01-14 19:52:49 - MateS

Ja preferuje dodawanie tych dwóch kropelek do perfum a nie smarowanie od razu na skórę. Zawsze to lższejsze stężenie niż jest w buteleczce. Uważam, że to naprawdę dobra inwestycja.

2016-01-14 20:22:15 - Ausust

Przeznaczony jest do codziennego użytku bo zawiera składniki myjące, które pomagają przy codziennej higienie intymnej. Dla mnie to dużu plus ;-) Stężenie co prawda mniejsze, ale żel pod prysznic zawiera bardzo mało feromonów

2016-01-24 13:47:27 - MateS

Ja preferuje dodawanie tych dwóch kropelek do perfum a nie smarowanie od razu na skórę. Zawsze to lższejsze stężenie niż jest w buteleczce. Uważam, że to naprawdę dobra inwestycja.

2016-01-25 16:42:23 - Ausust

Przeznaczony jest do codziennego użytku bo zawiera składniki myjące, które pomagają przy codziennej higienie intymnej. Dla mnie to dużu plus ;-) Stężenie co prawda mniejsze, ale żel pod prysznic zawiera bardzo mało feromonów

2016-09-06 11:13:51 - Horacy

Feromony to dobre rozwiązanie dla każdego faceta. Tak tego nieśmiałego, co ma spore problemy w nawiązywaniu relacji, jak również i tych śmielszych, którym czasami potrzeba dodatkowego impulsu do działania. Zainteresowanie kobiet gwarantowane.

2017-05-11 20:13:49 - Karol

Kupiłem za namową kumpla, który dzięki nim ponoć zawdzięczał powodzenie. I wiecie co? Teraz ja wyrywam laski:). Polecam!