Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: NU LIFE

Feromony o wyjątkowo silnym stężeniu, które doskonale sprawdzają się w przypadku uwodzenia i budowania seksualnego napięcia. Idealny produkt dla mężczyzn, którzy chcą błyskawicznie rozpalić kobietę i sprawić, żeby nie mogła im odmówić.

Chcesz stać się prawdziwy samcem alfa, którego kobiety uwielbiają, a mężczyźni podziwiają?

Marzysz o rozpaleniu do czerwoności swojej partnerki i podniesieniu temperatury w Waszej sypialni?

Pragniesz być bardziej pewnym siebie i przebojowym?

- osoby używające produktów stają się bardziej spontaniczne, przebojowe, błyskotliwe, otwarte i towarzyskie,
- konkurenci osób używających nabierają wobec nich respektu, traktują je z większym podziwem, stają się one autorytetem w danej grupie społecznej,
- osoby, na które feromony mają mieć docelowo wpływ, czyli w tym przypadku kobiety, stają się pobudzone seksualnie, rozmowne, towarzyskie, podejmują próby flirtu.

Jest to jeden z najlepszych na rynku produktów w tej kategorii, jeśli chodzi o aspekt flirtu, uwodzenia i napięcia seksualnego. Rozmiar i poręczność Pheromax sprawiają, że zmieści się w każdej kieszeni, dzięki czemu nie zaskoczy Cię żadna sytuacja i tym bardziej, żadna kobieta. Od teraz to Ty przejmujesz kontrolę nad flirtem.

Staniesz się uwodzicielski i męski, a kobiety swoją reakcję będą odbierały jako zupełnie natrualną, gdyż niemożnością jest wyczucie bądź zobaczenie feromonów. Nie zmieniasz siebie, a percepcję innych! Ten niewidzialny afrodyzjak pomoże Ci osiągnąć sukces.

Pojemność: 1 ml

Stężenie: 0.035%

 

Feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - tworzy wokół Ciebie aurę dominacji, stajesz się centrum uwagi, a inni stają się przychylni twoim argumentom.
  • Androstenol - ułatwia nawiązywanie kontaktów, ludzie stają się bardziej rozmowni w Twoim towarzystwie, a Ty bardziej atrakcyjny.
  • Androstadienon - wpływa pozytywnie na samopoczucie i wprawia w euforię kobiety, z którymi masz kontakt. Pozwala im się przy Tobie odprężyć i wprawia w lepszy nastrój.


Rodzaj stosowania: na skórę, jak perfumy.

Jego stężenie jest tak wysokie, że zastosowanie ilości większej niż 1-2 krople może przynieść niepożądane efekty.

Napisz opinię
2016-04-17 12:11:46 - Rap

Feromony działają. Regularne stosowanie pozwala zmienić na lepsze relacje z płcią przeciwną.

2016-09-06 11:15:17 - Justyn

Życie z feromonami staje się naprawdę łatwiejsze. Niby niewielki dodatek, ale ma wielkie działanie.