Wczytuję dane...

NU LIFE (Pheromax)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Feromony to substancje nieposiadające zapachu, które odbieramy w sposób nieświadomy – wpływają one na nasz nastrój, pobudzają seksualnie i oddziałują na produkcję hormonów. Ich zastosowanie może znacznie zwiększyć naszą atrakcyjność w oczach innych, w tym obiektu naszych westchnień czy współpracowników. Zwiększają powodzenie w różnych obszarach naszego życia, w tym szczególnie w miłości. Takie właśnie działanie wykazują produkty oferowane przez markę Pheromax. Co warto o nich wiedzieć?

Feromony od marki Pheromax – dla kobiet i mężczyzn

Marka Pheromax przygotowała wysokiej jakości odpowiednio skomponowane feromony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Stosowanie tych wyjątkowych kosmetyków ma szansę wywrzeć ogromny wpływ na jakość naszego życia, a także na naszą pewność siebie i atrakcyjność. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą być bardziej przebojowi i wnieść nieco pikanterii do swojego życia. Feromony marki Pheromax idealnie sprawdzają się podczas randek, imprez, spotkań towarzyskich, a także w kontekście spotkań biznesowych czy rozmów kwalifikacyjnych. Pozwalają pokazać się w najlepszym świetle i zyskać sympatię.

Jak działają produkty marki Pheromax?

W produktach marki Pheromax znajdziemy różnego rodzaju związki chemiczne, które wywierają określony wpływ na drugą osobę. Często stosowany androstenol jest tak zwanym hormonem socjalnym. Dzięki niemu ludzie, z którymi będziesz rozmawiać, staną się bardziej towarzyscy i otwarci. Za sprawą oksytocyny łatwo nawiążesz z nimi więź. Oprócz tego w produktach spotkamy substancje, które zwiększą skuteczność Twoich seksualnych podbojów, sprawiając, że obiekt Twoich westchnień nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Co ważne, produkty Pheromax – Woman/Man – zawierają wysokie stężenie feromonów, dzięki czemu dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy jedynie pojedyncza aplikacja. To sprawia, że feromony te są niezwykle wydajne i cenione przez klientów Świata Doznań.

Jak stosować feromony firmy Pheromax (Woman/Man)?

Feromony od producenta Pheromax to produkty nieposiadające zapachu. Z tego względu bez problemu połączysz je z dowolnym, wybranym przez Ciebie zapachem lub zastosujesz samodzielnie. Kosmetyk aplikuje się dokładnie tak, jak czynimy to z produktami zapachowymi – można go nałożyć na przykład w okolicach nadgarstków czy szyi, a także na ubranie.

Stosowanie feromonów od Pheromax pomaga w odnoszeniu sukcesów na licznych płaszczyznach. To zdecydowany hit na rynku kosmetyków erotycznych, który pozwala w łatwy i szybki sposób podnieść swoją atrakcyjność w oczach innych.

Pheromax – opinie

Jeśli chodzi o markę Pheromax, opinie jednoznacznie wskazują, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują skutecznych feromonów w atrakcyjnej cenie. W Świecie Doznań zapewniamy dodatkowo sprawną wysyłkę z gwarancją dyskretności. Przekonaj się, ile możesz osiągnąć dzięki wyjątkowym kosmetykom marki Pheromax, które doceniane są przez rzesze klientów.