Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: NU LIFE

Pheromax w unikatowej wersji OxyTrust to produkt idealny dla mężczyzn, którzy nie tylko pragną rozpalać kobiety do czerwoności, ale również poprawić swój wizerunek i wskoczyć na wyższą pozycję w hierarchii społecznej oraz zawodowej.

Wyjątkowość OxyTrust wynika z dodania do standardowej wersji feromonów Pheromax, hormonu miłości - oksytocyny. Ten neuropeptyd pomaga w sprawniejszym kształtowaniu zaufania i bardzo korzystnie wpływa na budowanie relacji międzyludzkich.

Feromony Pheromax OxyTrust znakomicie sprawdzają się jako niewidzialny afrodyzjak, dzięki któremu kobiety zaczną postrzegać Cię jako niezwykle pociągającego i męskiego. Staną się wobec Ciebie wyjątkowo rozmowne, towarzyskie i otwarte, Ty zaś niejednokrotnie będziesz zaskoczony własnymi umiejętnościami w dziedzinie podrywu i flirtu. Twoja błyskotliwość i przebojowość zaskoczy zarówno Panie, jak i samego Ciebie. Użytkowanie feromonów wpłynie również na postrzeganie Twojej osoby przez konkurentów, np. zawodowych. Od tej chwili będą na Ciebie spoglądali z dużo większym szacunkiem oraz podziwem. Żadna rozmowa kwalifikacyjna, czy sytuacja w pracy lub na studiach nie będzie Ci straszna. Czas na przejęcie kontroli i pokazaniu światu swojej siły.

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że Ty nie musisz się zmieniać, i to ani trochę! Pheromax OxyTrust wpłynie na podświadomość innych ludzi, którzy teraz szybciej dostrzegą Twoje walory, atuty i zalety, traktując ich istnienie jako coś calkowicie normalnego i naturalnego. Feromonów nie da się wyczuć lub dostrzec.

Niewielki rozmiar tej próbki nie dość, że idealnie sprawdza się w podróży czy na imprezie, kiedy musisz być przygotowany na różne sytuacje losowe, to jeszcze nie generuje ryzyka nieudanego zakupu. Opinie na temat tego produktu wskazują jednoznacznie, że jedyne, na co możesz narzekać podczas stosowania Pheromaxu OxyTrust, to nadmiar zainteresowanych i pełnych pożądania kobiet.

Pojemność: 1 ml
Stężenie: 0.035%

Feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenol - ludzie stają się rozmowni, chętni do nawiązywania niezobowiązujących kontaktów i skorzy do wsłuchania sie w to, co masz do powiedzenia.
  • Androstenon - feromon prawdziwego samca alfa. Całe Twoje otoczenie natychmiast odczuje Twoją dominację.
  • Androstadienon - kobiety pod jego wpływem czują się bezpiecznie i komfortowo, a przy tym bardziej rozwiąźle i nieskrępowanie.
  • Oksytocyna – dzięki niej osoby w pobliżu niemal natychmiast poczują z Tobą bliskość.


 

Najlepiej aplikować na:
- szyję
- klatkę piersiową
- nadgarstki
- skórę za uszami
- zgięcia łokciowe

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...