Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Koncentrat feromonów Pheromax w unikatowej wersji OxyTrust to produkt idealny dla mężczyzn, którzy nie tylko pragną rozpalać kobiety do czerwoności, ale również poprawić swój wizerunek i wskoczyć na wyższą pozycję w hierarchii społecznej oraz zawodowej.

Wyjątkowość OxyTrust wynika z dodania do standardowej wersji feromonów Pheromax, hormonu miłości - oksytocyny. Ten neuropeptyd pomaga w sprawniejszym kształtowaniu zaufania i bardzo korzystnie wpływa na budowanie relacji międzyludzkich.

Feromony bezwonne Pheromax OxyTrust znakomicie sprawdzają się jako niewidzialny afrodyzjak, dzięki któremu kobiety zaczną postrzegać Cię jako niezwykle pociągającego i męskiego, przy czym jego cena jest atrakcyjna. Staną się one wobec Ciebie wyjątkowo rozmowne, towarzyskie i otwarte, Ty zaś niejednokrotnie będziesz zaskoczony własnymi umiejętnościami w dziedzinie podrywu i flirtu. Twoja błyskotliwość i przebojowość zaskoczy zarówno Panie, jak i samego Ciebie. Użytkowanie feromonów wpłynie również na postrzeganie Twojej osoby przez konkurentów, np. zawodowych. Od tej chwili będą na Ciebie spoglądali z dużo większym szacunkiem oraz podziwem. Żadna rozmowa kwalifikacyjna, czy sytuacja w pracy lub na studiach nie będzie Ci straszna. Czas na przejęcie kontroli i pokazaniu światu swojej siły.

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że Ty nie musisz się zmieniać, i to ani trochę! Koncentrat feromonów Pheromax OxyTrust wpłynie na podświadomość innych ludzi, którzy teraz szybciej dostrzegą Twoje walory, atuty i zalety, traktując ich istnienie jako coś calkowicie normalnego i naturalnego. Feromonów nie da się wyczuć lub dostrzec, dlatego nie zwlekaj i kup je już teraz.

Niewielki rozmiar tej próbki nie dość, że idealnie sprawdza się w podróży czy na imprezie, kiedy musisz być przygotowany na różne sytuacje losowe, to jeszcze nie generuje ryzyka nieudanego zakupu. Opinie na temat tego produktu wskazują jednoznacznie, że jedyne, na co możesz narzekać podczas stosowania Pheromaxu OxyTrust, to nadmiar zainteresowanych i pełnych pożądania kobiet.

Pojemność: 1 ml
Stężenie: 0.035%

 

Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenol - ludzie stają się rozmowni, chętni do nawiązywania niezobowiązujących kontaktów i skorzy do wsłuchania sie w to, co masz do powiedzenia.
  • Androstenon - feromon prawdziwego samca alfa. Całe Twoje otoczenie natychmiast odczuje Twoją dominację.
  • Androstadienon - kobiety pod jego wpływem czują się bezpiecznie i komfortowo, a przy tym bardziej rozwiąźle i nieskrępowanie.
  • Oksytocyna – dzięki niej osoby w pobliżu niemal natychmiast poczują z Tobą bliskość.


 

Jak stosować feromony:
- rozpylić niewielką ilość na szyję
- klatkę piersiową
- nadgarstki
- skórę za uszami
- zgięcia łokciowe

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Androstenol, Androstenon, Androstadienon, Oksytocyna

  • Pojemność (w ml): 

    1